Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A2 vagy milyen más kis...

Audi A2 vagy milyen más kis kategóriás autó?

Figyelt kérdés

Van már egy autónk a családban egy Mazda 3-on, és most vennénk egy második autót ami kis fogyasztású.

Az Audi A2-re az mondták női autó de szerintem nem vagy igen?, Citröen C3 tetszik és szerintem elég jó, Renault Clio és a Fiat Punto jó autók de azért egy Audi jobban hangzik?

Szerintetek? Vélemény?


2011. jún. 4. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az Audi A2 egyáltalán nem nőies autó. Ha azok közük választasz, amiket felsoroltál, akkor mindenképpen az A2-est venném.
2011. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Peugeot 206 Hdi szerintem.
2011. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló : Köszi


A második: hát nem tudom a Peugeot-ot mert van egy ismerősömnek pont 206-os miután megvette sok baj volt vele és nem régen lerobbant miközben jött vissza Pestre, kapott csere autót de az másnak robbant le, hihetetlen de igaz.

Szerintem ahány Peugeot annyiféleképpen működnek.

2011. jún. 4. 17:09
 4/6 lodarazs ***** válasza:

Amiket felsoroltál mind kicsi autó, mind tele van apró rekeszekkel, és könnyű velük parkolni. Tehát mind női autó.

Ha tetszik vedd meg! Ha hiszed ha nem, ezek közül az Audihoz lehet a legolcsóbban megszerezni az alkatrészeket, futóműve jó, ráadásul alumínium karosszériával van megáldva, így abszolút nem rohad. A felsoroltak közül a legjobb választás.

2011. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja de az az lau kazsni nemép a magyar utakra van tervezve
2011. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
miért? alut szétrázza a szar út?
2011. jún. 5. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!