Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyakran szoktál lefulla...

Milyen gyakran szoktál lefulladni autóval, motorral?

Figyelt kérdés

És mióta vezetsz, milyen rendszeresen?

Azért érdekel, mert 2 hete van jogsim, már kb 10 szer vezettem, de még ma is volt, hogy elfulladtam főleg, amikor pirosnál kicsit gyorsabban akarok kanyarodni.

Mennyire ciki ez? Béna lennék?


2011. jún. 3. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy béna, gyakorolni kell.

Meg gondolom most már a saját verdával nyomod, az sem olyan mint amin tanultál. Meg kell szokni. Mondjuk én ráérzésből jó vagyok, úgyhogy nálam ilyesmi nem okozott sosem problémát.

2011. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
4 éve motorozok, eddig 4-5 alkalommal fullasztottam le a gépet.
2011. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Én olyan... hú, most néztem a jogsim, 27 éve nyomom a gázt... Nem szokásom lefulladni. Nem is emlékszem, mikor fulladtam le utoljára valamivel...
2011. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Nem ciki lefulladni, főleg nem friss jogsisként.
2011. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Friss jogsival előfordul. Nekem most van 2. éve jogsim, de amikor egy addig ismeretlen autót vezettem nem rég, azzal is előfordult. Újdonság varázsa :)
2011. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Deus88 ***** válasza:
3 hónapja van könyvem és ez idő alatt 2 szer fulladtam le autóval, szerintem függ hogy mennyire tanultad meg sofőriskola alatt, de nem vagy béna nyugi :)
2011. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Egy 2000-es dízelen tanultam vezetni, és a saját autóm alapjáraton (benzines) alig közelíti a 900-as fordulatszámot. Nos, azon újra kellett tanulnom vezetni (szinte).
2011. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Autóval ritkán, igaz nem is vezetek sokat.

Motorral soha mert robogóm van:). Amikor simsonom volt akkor 1-2 alkalommal előfordult az elején. Motorral könnyebb elindulni mert a kezeddel finomabban tudod adagolni a gázt és engedni a kuplungot mint a lábaddal.

2011. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minden reggel az első elindulásnál :D

2 éve van jogsim.

2011. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1 éve van jogsim, akármilyen idegen autót is vezetek (mert gyakran előfordul) nem szoktam lefulladni. Ez autósiskolában sem volt igazán szokásom. Nyomdd vissza a gázpedált mindig ha másképp nem megy, ne kapkodj. kicsit ki, kicsit be, érted? De itt egy tipp ha semmiképp nem akarsz lefulladni: kuplung be, gáz, gáz, gáz teljesen be mig felpörög, kuplungról rúgd le a lábad, és tuti nem fulladsz le. Lehetőleg ne kanyarokban tedd ezt, mert árt a kormány gömbcsuklónak, ill. összekötőnek.
2011. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!