Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felujitott robogót miért...

Felujitott robogót miért adják el?

Figyelt kérdés
Venni akarok robogót,de legtöbb hirdetésben azt látom,hogy fel van ujitva teljesen és eladja!De nem értem ezt a logikát,ha egyszer adott egy javitásra szoruló robogó,akkor miért nem adja el ugy és ha kell valakinek,az megjavitassa!De ha rákölt több tizezret és felujitsa,akkor meg mért adja el,hiszen van egy uj robogója!Ha egy 100ezer ft értékű felujitott robogót,nem ujitaná fel,eladhatná mondjuk 70-ért,akkor minek vesződik vele és őli bele a pénzét,idejét,hogy utána ugy eladja,mikor lényegében nem nyer vele semmit,mert egy ilyen javitatása,egy vagyon is lehet!Valaki érti ezt a logikát?
2011. jún. 3. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért mert ,ha te motort akarsz venni akkor úgy akarod ,hogy megveszed és mész is vele ,de egy rossz géppel ezt nem teheted meg vagy a hírdetést meg sem nézed.
2011. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetro ***** válasza:
mert ez nem így megy ahogy te gondolod. normális esetben a robogó nem annyival ér többet, mint amennyibe a felújítás került... meg ez amúgy ilyen tipikus magyar mentalitás, hogy ha már eladunk valamit, akkor az rohadjon is szét addigra... :D
2011. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 depp81 válasza:
Egy munkatársam olyan robogókat vett meg, amelyek össze voltak törve. Bontókban megvette hozzá az alkatrészeket, és szabadidejében szépen felújította őket. Utána meghirdette, hogy felújított robogó eladó. Kb. 20 ezer forintot nyert egy darabon. Azt mondta, nagyon sokan foglalkoznak ezzel. Ezért van hirdetve rengeteg teljesen felújított robogó.
2011. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na jó,lehet keres is vele kicsit,de sok helyen azt is látom,hogy felujitotta teljesen,szépen néz ki és ugyanolyan árban másikat keres cserébe érte!Akkor csak van benne valami huncutság!Mondjuk nekem ezekből az jön le,hogy csak azért tette renbe,hogy megtudjon szabadulni tőle,mert nem egy bevált motor és ezért keres másikat,hiszen ha új,akkor minek másik ugyanolyan ccm-es motor neki?
2011. jún. 3. 12:15
 5/9 anonim ***** válasza:
És mennyit szánsz a robogódra?Inkább vegyél újat szerintem.Például Tauris Samba 200 alatt van és 2 év garit is adnak rá.
2011. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is robogókat újítok fel és utána adom el őket. Vidéken olcsón megveszem a kicsit lelakott de olcsó robogót, azt rendberakom (szakszerűen, semmi kókányolás), átfújom és meghírdetem. Eddig egyikkel se volt semmi probléma. Sőt, aki megveszi jól jár vele, mert utána 1-2szezont tuti csak tankolnia kell. (leginkább Yamaha robogókat szeretem, azokkal kevés a probléma)
2011. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos készpénzem nincs,most árulok több helyen egy ETZ 125-öst és annak az árán akarok venni robogót!Szóval akkor a Yamaha a legjobbak?De miért ilyen gyengék,hogy csak 2szezont lehet használni és jönnek a problémák?
2011. jún. 3. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:

15:46-vagyok

nem feltétlenül kell sok pénz,az új robogód megvásárlásához,elég ha befizeted a vételár 10%-át és elviheted,de vannak olyan helyek is ahol 0 %-tól elvihető...

2011. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na jó,de sajnos igy is van egy havi 50ezres lizingem autóra,nem akarok még egy adóságot a nyakamba venni,igy marad a csere,vagy a készpénz!
2011. jún. 6. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!