Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motor legyen? és...

Melyik motor legyen? és nagyon látszik?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne! Motor vásárlás előtt állok(de nem szeretnék 100ezreket kidobni motorokra),mivel csak ilyen alkalmi motor lenne(nem mindennapos használatra)!

A következő a repertoár:


[link]


[link]


Kisebb összeget ráfordítanék még(hogy teljes mértékben jó legyen)


És annyi még: Ezeken nagyon látszik hogy nem 50köbösek?? (egyik haver is 125ccm robogót vezet "B"-s jogsival) ő csak annyit mondott: papíron 50 , rendszám nincs rajta ezzel el van intézve! persze én kicsit óvakodok hogy el ne kapjanak! (amivel talán biztonságban érezném magam ez egy S51 Szimó 70es hengerrel 50-es papírokkal)


2011. máj. 23. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

laverdát nem ajánlom.

ezeken a motorokon látszik,hogy smkp legalábbis azok a rendőrök akik nem járatosak ebben azok nem kötekednek.ráadásul ezeken nem akkora a henger mint egy 125ösön.

szóval ezek elmennek.de szar motort hát nem tudom,de inkább ne vegyél.sok az átverés.inkább egy jó működőképes motort vegyél.persze ha van ismerősöd vagy te aki megtudja szerelni,akkor tökéletes.

alkalmi motorozásra hát inkább vlami nagytestű robogót vegyél vagy simson-t. az szebb is jobb is olcsó is,könnyű beszerezni az alkatrészeket

2011. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsőn messziről látszik, hogy egy rakás hulladék úgy ahogy van! A második: egy RD 80as reális ára 120e körül mozog. Meg amit írt, hogy 29 LE, na az a valóságban 10,4.


Helyedben egyiket sem venném meg. Ha meg tuning simsont akarsz, akkor jobban jársz ha veszel egy közepes állapotút 50e körül és te magd csinálod meg, mint hogy belefuss valami kókányolt szarba, amivel csak a a bja van.


Üdv, egy motoros

2011. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Esetleg még Após (aki nagy motoros) tud a közelben motorokat! Ő aki foglalkozik motorokkal felsőbb szinten! (azért is gondoltam hogy ha kisebb hibája van akkor általa be tudom szerezni az alkatrészt is na meg javítani is tudja)


Amúgy én is inkább Simson-okat nézegettem! 50-70ccm robogót nem szeretnék mivel se váltó,hangja mint a kávédaráló :) (inkább ez a '15-17'éves társadalom aki ilyennel "menőzik") tisztelet a kivételnek! ha robogó akkor is max 90-125ccm között!!! még nézelődök és köszönöm a segítséget!

2011. máj. 23. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább a simsont válaszd, arra több alkatrészt tudsz szerezni olcsóbban menni is tud főleg ha alkalmanként akarod használni akkor arra tökéletes. Elsővel azért járhatsz rosszul mert ahogy elnéztem az állapotát lehet hogy mire hazaviszed szét esik alattad.
2011. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor valójában marad az örökéletű SIMSON :) ;)
2011. máj. 23. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!