Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50ccm-es robogóval én legálisa...

50ccm-es robogóval én legálisan nem vihetném haza a bnőm hátul? Hiába 2 személyre van gyárilag kialakítva?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony, a magyar szabályok szerint csak 1 fő ülhet a smkp-on.
2011. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
es ez bizony nagyon rosszul van kitalalva
2011. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha "rendszámoztatod" (műszaki vizsga, minimum A1 jogsi, stb.), akkor már nyugodtan viheted a hölgyet.
2011. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó : "a hölgyet" :D :)


Itt falun nem hiszem hogy fog szólni a rendőr.

Köszönöm a válaszokat.

2011. máj. 22. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Te ismered a faludbeli rendőröket, én hallottam olyanról is, hogy amiatt írtak csekket, mert a Simson négy sebességes volt :D Persze nem szabad helyszínen fizetni, feljelentést kell kérni és fellebbezéskor (ha jogos) úgyis eltörlik. Ez esetben viszont a kétszemélyezés már nem fellebbezhető téma :) Amúgy ha ilyesmit akartok, menjetek valahova a határ túloldalára érvényes biztivel és zöldkártyával, az ottani rendőrnek meg csak annyit kell elmagyarázni, hogy nálunk nem kell rá rendszám. Ugyanis csak nálunk van ilyen buzeráns szabályozás, mindenhol lehet utast vinni, ha a motor alkalmas rá.
2011. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. máj. 23. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!