Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet dízel kocsinál...

K.krisz03 kérdése:

Hogyan lehet dízel kocsinál alapjáratot állítani?

Figyelt kérdés
Egy 2001-es évjáratú, 1.9-es, szívó, 47kW-os Renault Kangoo-ról lenne szó, ami nemrég volt műszakin. Eddig szépen elment akár hármas alapjáraton is, most meg csak rángat. Érezhető is, hogy pl egyes alapjáraton lassabban gurul. Nem is úgy reagál a gázra, mint eddig, szóval nem értem, hogy miért piszkálták?! Tudom, környezetvédelem, de még csak nem is füstölt, csak akkor volt egy kis pamacs, amikor nem vártam végig az izzítást. Néztem az adagolót, de ez nekem idegen. Annyit tudok, hogy elektromos, mert egy kábelköteg fut belé.
2011. máj. 5. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A Clip nevezetű (gyári de sok szerelőnek van már ) kiolvasó műszerrel ,szoftveresen ......
2011. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy nem lesz olyan egyszerű. Rendben, köszönöm!
2011. máj. 7. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!