Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rohad a küszöb! Hogy javítsam ki?

Rohad a küszöb! Hogy javítsam ki?

Figyelt kérdés

Üdv!

Vettem még egy autót egy éve, akkor szép volt a küszöbje.

Viszont most fel kellett emelnem és a küszöb beszakadt. Össze volt valamivel kókányolva. Hogy tudnám én is rákókányolni a küszöböt? :)


2011. máj. 5. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az autó küszöbe rohad, akkor rohad ott még más is...

Javaslom, hogy vidd el szervízbe az autódat, ott szakszerűen átnézik, nehogy egy szép napon menet közben essen ki az egész motorja...


A rohadó karosszéria elemeket úgy szokták elrejteni, hogy vastagon ráglettelnek a korrodált részekre, és lefestik... :-[[


Ha még nem telt el az 1 év vásárlás óta, akkor reklamációval élhetsz az Eladó felé és kártérítést kérhetsz "elrejtett hiba" jogcímen!

2011. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen glettet ajánlanál hozzá? Esetleg más segédanyag is kell hozzá? Kb 30-40 centis a hézag.
2011. máj. 5. 08:45
 3/7 anonim válasza:
100%

Felejtsd el a glettet. Mert az olyan lenne, mintha a fogdoki a szuvas fogadba tömne. A glett alatt ugyanúgy rohadna és nem lenne tartós javítás. Kicsit költségesebb a glettelésnél, de olcsóbb a szervíznél, ha elviszed egy jó karosszéria lakatoshoz. Ő kivágja a rohadt részt és lemezt heggeszt be a helyére. Leköszörüli és akkor már mehet is rá a glett és a festék.


Styloo

2011. máj. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utsónál a pont! Nehogy gletteld! Az első arra gondolt, hogy eladás előtt glettelgetik. Ha elviszed lakatoshoz, akkor nézesd át még a kerékíveket is, az a másik ami problémás szokott lenni.
2011. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az milyen megoldásnak tűnik, hogy a küszöbre egy lemezt hajtogatok és oda hegesztem?
2011. máj. 5. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte nem vágod ki, és takarítod le a rozsdás részeket, akkor a frissen odahegesztett lemez se fogja sokáig bírni.
2011. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen autóról van szó de a küszöb FŐ TARTÓ ELEM,teherviselő ezért nem ajálatos kókányolni ki kell cserélni,egy újat kell behegeszteni az a legbiztosabb nem olyan drága egy új küszöb főleg a régebbi típusokhoz nekem is el van rohadva mind a 2 oldalon most vettem 2 új küszöböt 8.000 ft-ért.
2011. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!