Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ismer*z olyat aki nagy Audi,...

Ismer*z olyat aki nagy Audi, BMW, Mercivel jár de 2000-ért tankol?

Figyelt kérdés
A legdurvább amit én hallottam, hogy a faluból a legközelebbi benzinkútra ment, hogy lássák a szomszédok. Onnan meg busszal ment dolgozni. Este fordítva.. :D Te tudsz ilyen storyt?
2011. máj. 4. 15:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én meg olyat csináltam h véletlenül más benzint nyomattam bele mint amilyet szerettem volna eredetileg ( 98vs 95) ,visszaraktam a csövet és akkor ugye a rendszer nem engedi a másikból nyomatni...ezért kénytelen voltam 103Ft-ot kifizetni :DDDDDDD
2011. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ciki vagy nem,akinek autója van,az tankolja.Ennyiért vagy annyiért.Nekem pl.: 16 éves f astrám van,amit tele szoktam tankolni v-powerrel.Nem felvágásból természetesen,hanem így érzem kényelmesnek,meg célszerűnek,mert nem kell kitérőket tennem a kút felé.Szóval nem törvényszerű ez,de nem is logiku a kérdés.Ez inkább ilyen "kvagyi" kérdés.
2011. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!