Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ismer*z olyat aki nagy Audi,...

Ismer*z olyat aki nagy Audi, BMW, Mercivel jár de 2000-ért tankol?

Figyelt kérdés
A legdurvább amit én hallottam, hogy a faluból a legközelebbi benzinkútra ment, hogy lássák a szomszédok. Onnan meg busszal ment dolgozni. Este fordítva.. :D Te tudsz ilyen storyt?
2011. máj. 4. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek.
2011. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem akart gyalogolni a buszig, nincs ezzel semmi gond. A szomszéd csak irigy, mert ő a tanyabike-kal kénytelen járni. :)
2011. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Én nem ismerek ilyet, de akkor minek tartja fent az autót?
2011. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
52%
Az utolsónak jó a kérdése...hát hogy pacekba bevágja és raj legyen a testvírek előtt:D
2011. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Kedves kérdező! Ismered a mondást: egyszer fent-egyszer lent!

Nekem nem a fent felsorolt márkás autóm van, de ennek ellenére az enyém sem volt olcsó (3 éve újonnan vettem 5 millióért). Akkor még elég jól ment a szekér, azóta a a válság betett nekem, és már bizony én is meggondolom, hogy mikor mennyiért tankolok a kocsiba. Sőt, ha egyszerűbb akkor nem ülök a dugóban, hanem bkv járatra szállok és úgy közlekedek Budapesten. Ettől még nem érzem magam kevesebbnek, és nem hiszem, hogy ez nevetséges lenne!

2011. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Audink van,8 éves.

De mióta megvan,volt egy melóhelyváltás kényszerből,kevesebb a fizu jóval,igy van hogy hónap végén csak pár ezer marad tankolni.


Bár mi nem felvágásból járunk ezzel,hanem mert a német autók megbizhatóak.

2011. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Egyszerű vagy kérdező, mint egy darab bot.
2011. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én már hallottam olyat hogy egy kisebbség által sűrűn lakott településen kerek 1 litert tankolt a bakcigány az s500ba hogy el tudjon vele gurulni a legközelebbi kocsma elé csak hogy mindenki lássa hogy neki merdzsója van...
2011. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kintvoltam amerikában olyat láttam hogy a gyerek (18éves kb) az új mustangba 20 dollárér tankolt xD

meg az üvegtigris 3-bam 2ezerér a bentley continental gtc-be xD

2011. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kapott a 20 dolcsiért 20 litert, nem olyan ciki az egy 18 évesnek.
2011. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!