Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy állítsam be jól a simsono...

Hogy állítsam be jól a simsonon az alapjáratot?

Figyelt kérdés
Ha épp beindítóm, vagy csak hagyom nem megyek vele akkor jó az alapjárata, de ha megyek vele , utána hagyom hogy alapjáratra beálljon, egyből leáll. Ez miért van, és hogy állíthatom be?:) köszönöm előre is a válaszokat:)
2011. máj. 3. 14:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A karbi és a csonk között lennie kell a papír tömítésen kívül egy "elfelejtettem a nevét" anyagból egy "hővédő" közdarabnak is. A benzinnek ugyanis nem jó, ha melegedik. Ne kérdezd miért, nem tudom (még), csak azt, hogy nem jó :)
2011. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
akkor azt a tömítést cseréljem ki?:D a henger és karbi között ami van?:)
2011. máj. 3. 21:34
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem. Nézd meg, hogy van-e a karbi és a henger között egy barna, kb 2-3mm vastag tömítés. Nem papírból van, valami bakelit féléből.
2011. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
van:D de ma is egész d.e. mentem és vmikor van valamikor nincs alapjárata:D legtöbbször nincs:D
2011. máj. 4. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!