Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ennyire közkedvelt a...

Miért ennyire közkedvelt a Simson és/vagy a Babetta?

Figyelt kérdés

Az elmúlt években szinte nem is láttam közúton az említetteket itt meg napi szinten találkozom ezekkel kapcsolatos kérdésekkel.

Retro-mánia vagy ilyen sok van még vidéken?


2011. ápr. 27. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
sok a pénzes ember
2011. ápr. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem feltétlen "sok a pénzes ember" én is tudnék venni robogót de nem veszek van egy jawa mustangom ezután meg simsont veszek
2011. ápr. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert egyszerű, olcsó, keveset eszik, könnyen szerelhető és van egy olyan feelingje amit más nem adhat vissza. Mellesleg két babettám van és pesti vagyok..
2011. ápr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Simson nagyon jó kezdésnek. Megtanulsz váltani, meg szerelni. És bármilyen más motort veszel utána, maga a megváltás és értékeled.
2011. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
OLCSÓ + SOK ALKATRÉSZ
2011. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olcsó
2011. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És a fent tartása is olcsó ( biztosítás évi 3000 ft max)

Akármit cserélsz benne a legdrágább alkatrésze MAXIMUM 15 000 ft ( Henger , főtengely ) A többi alkatrésze meg filléres dolog , vagy soha el nem romló ( pl Lendkerék)

Leginkább tizenévesek használják , hogy megtanuljanak rajta motorozni és az idősebb korosztály. 40 éves felüli emberek. Ezek azért , hogy eljussanak A pontból B pontba :)

2011. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tavaly találtam egy Babettát Nagyapám fészerében 20 éves portakaró alatt - kedvet adtatok a rendbehozatalához.

2011. ápr. 29. 08:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Hajrá:))


Kell v-mi segítség, írj nyugodtan:D

2011. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!