Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tegyem magam túl azon,...

Hogyan tegyem magam túl azon, hogy egy ponttal vágtak meg a kreszvizsgán?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat tanultam, szinte kívülről tudom a könyvet, mégis egy olyan kérdésen vágtak meg, hogy "Lehet-e hátramenetet végezni villamospályán?". Szerintem épeszű ember nem tolat villamospályán, mégis lehet a kresz szerint. Egy ponton buktattak meg... A szomorú az egészben, hogy már másodjára mentem (igaz, az elsőre nem tanultam túl sokat, de erre már tényleg tanultam!), és nem túl sok értelmét látom így a jogosítványnak. (Főleg miután többször is megkaptam, hogy "csak a nagyon buta emberek nem mennek át elsőre". Az egész családom, a barátaim rajtam röhögnek, amiért ilyen szerencsétlen vagyok...)

Mégis mennyit tanuljak még, hogy következőre tényleg meglegyen? A vizsgabiztos is megbiztatott, hogy "hát igen, a tudáson kívül a vizsgához szerencse is kell", de ez nem boldogít túlzottan... Mégis mit csináljak? Nem akarok több kudarcot, nem biztos, hogy el tudnám viselni...


2009. márc. 6. 13:36
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Ismételten köszönöm a megértő, nem zsigerből és ismeretlenül lehülyéző válaszadóknak a válaszait! Nagyon sokat segítettetek feldolgozni történteket!

Akik pedig lehülyéztek, azoknak csak annyit, hogy ma harmadszori próbálkozásra csont nélkül átmentem, mégpedig úgy, hogy egyetlen percet nem tanultam az előző vizsga óta, miután nem volt rá időm. Még csak teszteket sem oldottam meg. Tényleg nagyon idióta vagyok, és nem tudok gondolkodni ezek szerint...

2009. márc. 16. 16:32
 22/24 A kérdező kommentje:
Nos, még egyszer köszönöm mindenkinek, aki drukkolt, azoknak is, akik ellendrukkoltak, a kezemben van a jogsim, a rutinon és a forgalmi vizsgán is elsőre átmentem. Szóval azért akkora hülye mégsem vagyok ezek szerint...
2009. júl. 2. 15:10
 23/24 anonim ***** válasza:

Örülj!!! De ez a következő több százezer kilóméterben

majd kiderül!

2009. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Gratulálok neked így utólag,én holnap megyek másodjára kreszvizsgára és rettentően rossz ilyen olvasni,hogy valaki harmadszorra ment át,nagyon félek!
2013. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!