Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tegyem magam túl azon,...

Hogyan tegyem magam túl azon, hogy egy ponttal vágtak meg a kreszvizsgán?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat tanultam, szinte kívülről tudom a könyvet, mégis egy olyan kérdésen vágtak meg, hogy "Lehet-e hátramenetet végezni villamospályán?". Szerintem épeszű ember nem tolat villamospályán, mégis lehet a kresz szerint. Egy ponton buktattak meg... A szomorú az egészben, hogy már másodjára mentem (igaz, az elsőre nem tanultam túl sokat, de erre már tényleg tanultam!), és nem túl sok értelmét látom így a jogosítványnak. (Főleg miután többször is megkaptam, hogy "csak a nagyon buta emberek nem mennek át elsőre". Az egész családom, a barátaim rajtam röhögnek, amiért ilyen szerencsétlen vagyok...)

Mégis mennyit tanuljak még, hogy következőre tényleg meglegyen? A vizsgabiztos is megbiztatott, hogy "hát igen, a tudáson kívül a vizsgához szerencse is kell", de ez nem boldogít túlzottan... Mégis mit csináljak? Nem akarok több kudarcot, nem biztos, hogy el tudnám viselni...


2009. márc. 6. 13:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%
Mert ő férfi, te meg ha ilyen nehezen viseled a neház helyzeteket inkább ne vezess, mert ha a forgalomba valaki ráddudál te meg elsírod magad annak nem lesz jó vége.
2009. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ezt nem kellett volna, kedves utolsó...
2009. márc. 7. 14:39
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
mondom én...
2009. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%

"Nos, ami miatt kiakadtam, valójában az volt, hogy kaptam két-három olyan kérdést is, amit sem az oktatáson nem adtak le, sem a tankönyvben nem volt megtalálható."

Kedves kérdező !

Az oktatáson nem adták le, az lehet. A tankönyvben benne van, csak nem találtad meg.

33. § (2) Autópályán, autóúton, vasúti átjáróban, egyirányú forgalmú úton és körforgalmú úton megfordulni tilos.

Egyéb tilalom hiányában minden más helyen szabad.

Üdv: yeteee

2009. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Te tényleg ennyire sügérnek nézel engem?

Nem a "Lehet-e tolatni villamospályán" c. kérdés nem volt benne a tankönyvben! A fenti kérdést csak példaként hoztam fel, nem ezzel a konkrét kérdéssel van bajom. Hanem pl. azokkal a képes feladatokkal, aminek a "hivatalos" megoldása ellentmond minden kanyarodási szabálynak.

De hiába beszélek: oké, hülye, idióta, sügér vagyok, adjam vissza mindhárom diplomámat, és irtó gyorsan menjek el takarítónak, bár tudom, ezzel az IQ-val talán még oda sem vesznek fel...

Köszönöm tényleg a válaszokat, némelyik hasznos volt, továbbra sem pontoztam senkit, bár néha lett volna kedvem.

2009. márc. 7. 20:42
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
Az, hogy 3 diplomád van az nem azt jelenti, hogy a kresz is megy vagy feltétlenül rohadt értelmes vagy:P... Ismerek én elég sok sügér Phd-st is. Töltsd le a vizsgaprogramot és gyakorolj azon.
2009. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
46%

Nyilván nem mondhat ellent a képes feladat a kressznek, tankönyvnek, csak te nem jöttél rá a logikájára. 3 diplomát meg seggeléssel is lehet szerezni, nem feltétlen ésszel.

Gondolom nem pesti vagy, de maradva a villamospályáson hogy szerinted épeszű ember nem tolat. Vannak olyan utcák, ahol a villamospálya egyben forgalmi sáv is, és pl parkoláskor adódhat olyan helyzet hogy tolatni kell. Látod van ebben logika, csak néha a fejed kellene használni a segged helyett.

Azt meg hogy egy ponttal meg ezen az egy kérdésen vágtak meg vitatnám, mert több hiba és kérdés kellett ahhoz, tehát sokban bénáztál.

2009. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%
TANULNI.TANULNI.TANULNI.
2009. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Bizony-bizony !A KRESZ vizsgán 75 pont az elérhető összpontszám,10 hibapontod lehet,amivel nem buktatnak,Ha buktál akkor minimum 11 hibapontodnak kellett lennie.A vizsgán nem lehet és nincs olyan kérdés ami a 2008-as tesztkönyvben nem szerepel !Minden egyes kép,és sima kérdés abban megtalálható.Tudom,mert én 3 hete vizsgáztam,100 %-osara .Rengeteget kell gyakorolni teszteken,és értelmezd is a kérdéseket,ne csak bemagolni.

Egyébként én még azt a 10 megengedett hibapontot is eltörölném,mert itt bizony saját és mások védelmében mindent popntosan be kellene tartani. !

Ajánlok neked egy jó oldalt,mindenki itt szokott gyakorolni,mert ugyanazok a tesztkérdések vannak,mint a hatósági vizsgán .Ha itt 20-ból 20x sikerül,akkor a stresszt leszámítva ott is sikerülni fog !!!Fel a fejjel,nem dől össze a világ !!

[link]

2009. márc. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Érdekes én 14 évesen tudtam az összes képes feladatot, és elsőre átmentem :D
2009. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!