Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tegyem magam túl azon,...

Hogyan tegyem magam túl azon, hogy egy ponttal vágtak meg a kreszvizsgán?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat tanultam, szinte kívülről tudom a könyvet, mégis egy olyan kérdésen vágtak meg, hogy "Lehet-e hátramenetet végezni villamospályán?". Szerintem épeszű ember nem tolat villamospályán, mégis lehet a kresz szerint. Egy ponton buktattak meg... A szomorú az egészben, hogy már másodjára mentem (igaz, az elsőre nem tanultam túl sokat, de erre már tényleg tanultam!), és nem túl sok értelmét látom így a jogosítványnak. (Főleg miután többször is megkaptam, hogy "csak a nagyon buta emberek nem mennek át elsőre". Az egész családom, a barátaim rajtam röhögnek, amiért ilyen szerencsétlen vagyok...)

Mégis mennyit tanuljak még, hogy következőre tényleg meglegyen? A vizsgabiztos is megbiztatott, hogy "hát igen, a tudáson kívül a vizsgához szerencse is kell", de ez nem boldogít túlzottan... Mégis mit csináljak? Nem akarok több kudarcot, nem biztos, hogy el tudnám viselni...


2009. márc. 6. 13:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

egyáltalán nem ciki megbukni, főleg ennyivel nem.azt meg nem hiszem h.,rajtad röhögnek.mki tudja h.előszeretettel buktatják a tanulókat,az plusz pénz nekik.egyik barátnőm nagyon okos, szorgalmas,kitartó 5.-re ment át!!!!nem semmi....

ne aggódj az eddigi tudásod nem vész el,már nem kell agyonstrapálni magad,még egy kicsit iasmételgetzs és kész.a szorgalmadnak meg lesz az eredménye, ne add fel!!!ne hagyd h.kiöljék belőled a lelkesedést!!!HAJRÁ!!!

2009. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

én rutinon buktam meg mert első feladatnál leblokkoltam izgalomtol....sztem vicces :D

ez nem az érettségi , amiatt izgulj, ez nem érdekel senkit..nem egy doga

2009. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Azt azért elárulom, hogy kreszvizsgán nemtudnak szándékosan meghúzni mert azt 1 programon csinálod érintőképernyős számítógépen..


Am meg ne a könyvet tanuld, hanem az eredeti programon gyakorolj ésmár fejből fogod tudni a választ.

2009. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

szerintem nem egy ponton buktattak meg, nem azon az egy kérdésen, hiszen másokat is hibáznod kellett, hogy ne menj át:)

amúgy meg írd be googlebe, hogy kresz gyakorlóprogram torrent és töltsd le a legfrissebbet, gyakorolj azzal és garantáltan átmész.


Sok sikert!

2009. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
98%

Nem tudom ki pontozta le azt a válaszolót, aki azt írta, hogy a kresz vizsgán nem tudnak megbuktatni, mivel teljesen igaza van. Beülsz egy számítógép elé, pötyögöd a képernyőt, a vizsgabiztos lehetne bárki, nem azon múlik, hanem csakis rajtad. Ezzel csal azt akarom mondani, hogy valóban, a kresz vizsga sikeressége csakis rajtad múlik. A rutin és a forgalmi már más, vannak vizsgabiztosok, akik a legapróbb hibákért is megbuktatnak, na rájuk lehet fogni.


A másik pedig, hogy valóban nem ezen az egy kérdésen múlott, mert ez nem lehetett elegendő ahhoz, hogy megbukj.


Mindemellett tényleg csináld végig a netes kersz teszteket, jók , mert időt is mérnek, stb.

Sok sikert.

2009. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a második voltam, engem is lepontoztak, csak éppen sietnem kellett el, nem tudtam rendesen fogalmazni.

Annyit akartam volna kifejezni vele, hogy az élete, munkája, tanulmánya nem ezen múlik....

Ez szerintem logikus, és nem kellene egy kresz vizsga miatt kibukni.

Azt hittem valamiféle megnyugtatást akar a kérdező...de hát ez az oldal ilyen

2009. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én is kétszer buktam meg kereszből, mind a kétszer 1 ponttal maradtam le. :) Harmadszorra sikerült, a rutin és a városi pedig elsőre lett meg. 10 éve van már jogsim (és nagyon jól vezetek mások szerint), nem volt még balesetem sem, tehát fel a fejjel sikerülni fog.!

2009. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En harmadszorra mentem at ! Az elso bukast mindenki tudta , hisz bejelentettem , hogy megyek , a masodiknal mar okosabban csinaltam , csak anyukam tudta.Igy nem volt az , hogy hulye lennek , amugy en mindig kepeseket rontottam el es csak annyit , hogy epp meghuzzanak ! :D

Egyaltalan nem szamit , hogy meghuztak rajta a tobbin en is siman atmentem es azota is balesetmentesen vezetek meg kulfoldon is ! :)

2009. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Inkább bukj meg a kresz vizsgán, minthogy kikerülj az utakra megfelelő tudás nélkül, nincs ebben semmi gáz, legközelebb jobban megtanulod.
2009. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, előrebocsátom, én nem pontoztam sem le, sem fel senkit.

Nos, ami miatt kiakadtam, valójában az volt, hogy kaptam két-három olyan kérdést is, amit sem az oktatáson nem adtak le, sem a tankönyvben nem volt megtalálható. Többször is végigolvastam a könyvet, és csinálom a tesztfeladatokat is, amiket a tanfolyamon kaptunk CD-formátumban. A tapasztalatom az, hogy alig ér valamit. Úgy mentem el kreszvizsgára, hogy előtte minden egyes teszten átmentem (egyszer még 100%-ot is sikerült elérnem), amit a program adott. Nem izgultam, nyugodt voltam, de sajnos eldurran az ember agya, mikor tényleg mindent belead, és végül ugyanaz lesz az eredménye, mintha egy mondatot nem olvasott volna a könyvből. A bukás akkor is bukás, ha egy ponton hasalsz el, és akkor is, ha 35-ön.

Csak megjegyzem, hogy férjem, aki pedig kevesebbet tudott nálam, elsőre átment. Vajon miért...

2009. márc. 7. 00:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!