Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rs 125 vélemény?

Aprilia rs 125 vélemény?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó az RS. Aki a hangját kritizálja, azzal nagyon nem értek egyet. Ilyen alapon mondhatnám, hogy ne igyatok kólát, mert rossz íze van (pedig csak nekem nem jön be). Szerintem aki kicsit is ért a motorokhoz, annak nem a láncfűrész jut eszébe, hanem a versenymotorok hangja. A négyütemű 125-ösök hangját is hasonlíthatjuk egy négyütemű fűnyíróhoz. nincs sok különbség. Ha belegondolsz, egy kétütemű láncfűrész hangja sokkal felvillanyozóbb egy unalmas fűnyíróénál.


Nem pörgik magukat szét. Kb uyanaggyit forognak, mint egy 125-ös négyütemű sportmotor. Max 1-2ezerrel pörögnek többet. A különbség ott van, hogy ezek gyorsabban kopnak. Ha minden évben egyszer átnézeted, és kétévente cseréled a kopó alkatrészeket, nagyon sokat kibírnak. Tele vannak a bazárok 50-60ezret futott NSR-ekkel és Mitokkal.


Üdv!

2011. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Az első válaszólónak nagyon nem adok igazat :)

Az enyém rotax 123-as 6,5-öt eszik, de megy is, a 4t 125-ös yamahát akár mikor lehagyják a "láncfűrész" hangzású motorok.

Egyékbént szeretem a yamahat de ezek a 125-ös 4T "gyorsaságik" nagyon esetlenek, kinézetre, teljesitményre, hangzásra is. Az a 3 litres fogyasztás meg nem ad akkora hangulatot mint a 6,5-8 litres.

Ezeket csupán azért, hogyha már te is jellemzed a 2T-t, nem kell egyiket se szidani, mindegyiknek van pro/contra...

2014. jún. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!