Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rs 125 vélemény?

Aprilia rs 125 vélemény?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 21:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
jaa és milyen jogosítvány kell hozzá? még 16 vagyok, nincs jogsim :/ és eléggé kezdő lány vagyok :D
2011. ápr. 24. 21:09
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

16vagyok énis runner-t vettem ,ilyet akartam de röhej a 8literes fogyasztása,a hangja kiábrándító,kényelmetlen,nemtetszik az üléspozíció,2t hát...

4t megbízhatóbb,nemkell olaj,3literes fogyasztás,sokkal jobb hang,olcsóbb alkatrészek,nempörög szanaszétt a motor...

akkor inkább yamaha yzf 125

16/f

2011. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fojtott változatra A1, fojtatlanra A kategóriás jogosítvány kell. Gondolom kezdő lehetsz szóval a fojtatlan csöppet durva lenne.
2011. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Amit az első írt, az nem teljesen úgy van. A fogyasztás elsősorban a csuklódtól függ, 8L a csuttkagázon gyorsuljunk, áljunk meg, gyorsuljunk, álljunk meg...

A hangja: a faluban az öreg néninek nem jön be, hogy "mindig gyorsan közlekedsz a motorral", pedig csak a hangja nagy. Sokan szeretik, köztük én is. Nem kiábrándító, inkább felvillanyozó =) És a szeretett YZF-R 125 hiába néz ki hasonlóan komolyan, messze nem olyan fejledt. Nincs alumínium-váz, nincsenek fordított első villák, nem olyan jól manőverezhető, és nincs az a +15LE :)Szerintem inkább az YZF-R kiábrándító. Nekem nagyon bejön az RS. Ha kezdő vagy, vegyél folytott verziót, A1-el is vezethető, és amíg bejáratós, úgyse kell nyúzni. aztán ki lehet nyitni és ott a 30LE. Élvezhető moci :)

Széles utat!

2011. ápr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

Szép,de amikor beindítod összeborul az összkép...nevetséges szerintem a hangja és sokat zabál,meg nekem kényelmetlen ezért nem vettem.

Runner 4t-nek azér másabb a hangja kicsit :D ,nem az a stihl fűrész hatás...

2011. ápr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Persze 4tnek nem stihl fűrész hangja van, de nem is forog úgy:) 4t motort csak 250estől felfele vennék, alatta komolytalan. Persze 250esben is a japán belpiacos 4hengeres sportmotorokat értem, nem a mai nyalóka 1 meg 2 hengereseket.
2011. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

Én ha vennék akkor RS4 lenne az én gépem :D

De runner sokkal jobb,mint ezek a mostanik...

épp azért nem vennék,mert túlpörög az aprilia...

2011. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kis köbcentiből csak a fordulat emelésével lehet teljesítményt kihozni.

Valamit valamiért...

2011. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszotokat! :)
2011. ápr. 25. 22:08
 10/12 anonim válasza:
ha ennyire kezdő vagy inkább vegyél egy rs50et :)
2011. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!