Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OMV MaxMotion-ről vélemények?

OMV MaxMotion-ről vélemények?

Figyelt kérdés

Tényleg jobb mint az átlag benzin vagy csak egyszerű marketing az egész?

Akinek van tapasztalata az lécci írjon.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. ápr. 18. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még Carrera 95 néven tankoltam és nem ment el többet vele a kocsi. Nem ment érezhetően jobban. Én eddig csak Shellt és OMVt tankoltam de az utobbi hónapb hétvégente inkább elmegyek a Lukoilra mert ott hétköznapi árhoz képest 5 forinttal olcsóbb a benzin. És amióta Lukoilon tankolok azóta 7,5 lett a fogyasztás 8 liter helyett. Nem sok a különbség de most is már érezhetően többet megyek el a Lukoilos benzinnel mint a az OMV/Shell benzinekkel. Amúgy ha úgy gondolod tankolj Maxxmotiont mert csak 8-10 fotinttal drágább ha nem is nyomod vele tele a tankod nem érezhető az ár különbség.
2011. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs észlelhető különbség sem fogyasztásban sem teljesítményben.

Ha volna mindenki sorban állna már az STP oktánszám növelőjéért is.

Sznob dolog 10 milla feletti kocsikhoz.

2011. ápr. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ma próbáltam ki,és tényleg jobban húz tőle az autó:P
2011. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A benzint nem tudom, de a gázolaj 10%-kal kisebb fogyasztást eredményez a sima Mol gázolajnál.
2011. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is ezt mondta egy haverom személyes tapasztalatból + mások is tapasztalták.


Kipróbálom én is majd.

2012. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!