Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beleborult egy üveg ecet az...

Beleborult egy üveg ecet az autómba! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már kidobtam a szőnyeget, de a kárpit iszonyúan bűzlik, azt meg nem lehet kiszedni. Szellőztettem, lehúzott ablakkal közlekedtem két napig, befújtam légfrissítővel, de semmi. Van valami ötletetek, hogy mit fújhatnék rá, ami legalább annyira elnyomja, hogy ne legyen olyan szörnyű szúrós szag a kocsiban? Így nem bírok közlekedni.:-S
2009. márc. 3. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
7%

1.) Önts bele egy üveg jóféle kerítésszaggató vegyespálinkát!

2.) Tegyél egy döglött halat az ülés alá.

3.) Rakd tele fenyő illatú Wunderbaum-mal.


:)

2009. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

sajnos csak az van szerintem, hogy kivárod... esetleg dm-ben vagy hasonló helyeken érdeklődj, hogy van-e valamilyen szagsemlegesítőjük.

Nekem először az jutott eszembe, hogy önts ki egy üveg parfümöt a kocsiban, hónapokig parfüm-illat lesz ;)) én párszor eltörtem már parfümöt, utána hónapokig olyan illat volt.

2009. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ecetSAVAT valószínűleg lúggal lenne érdemes hatástalanítani. Valami "egyszerű" szappanos vízzel jól átmosni...
2009. márc. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nagyon nem értek hozzá, de én elsőre kárpittisztítóval esnék neki.
2009. márc. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!