Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem képesek rendszámozni...

Miért nem képesek rendszámozni a 125ös motorokat?

Figyelt kérdés
Neten nézegetem használtmotoros oldalakat, mert lassan vennék egy 125ös gépet, de 10ből 9 motornak nincs rendszáma, "50es papírokkal" adják. :S Milyen már ez? Legszivesebben egyenként jelenteném fel mindet.. mert lefogadom ha odamegyek megnézni a motort és azt mondom hogy jó elviszem ennyiért a motort de rendszámozd le akkor tuti nem fogja. Annyit meg nem hiszem hogy engednének belőle amennyibe a macera kerül. Mellesleg, az is kétséges hogy egyáltalán lehet-e rendszámozni ugye..
2011. ápr. 17. 17:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

honnan tudod milyen vagyok?

egyszer nem köptem be egy másik motorost se pedig már többször szivattak a rendőrök engem más miatt! mégis mindig falaztam..

de te biztos ismersz.. ha olyan nagyra vagy a rendszámozott nagymotoroddal, akkor áruld el, téged nem zavar hogy amit te (feltételezem becsületesen) befizetsz adókat azok azért olyan r*hadt magasak mert sokan kibújnak alóla? vagy te sz*rod a pénzt?

arról nem is beszélve, hogy mi van ha valaki lopott motort ad el így.. védjed csak az ilyeneket, lehet hogy ezzel te "igazi" motoros vagy, de hogy igazi balfék is, az tuti

2011. ápr. 20. 22:29
 12/19 anonim ***** válasza:
Halod elem a jo ************ : ) most komolyan alapbol olyan motort lehet lepapirozni aminek van kulfoldi vampapirja meg stb aminek nincsa az csak alkatresznek jo meg palyara kb + 100 e lepapirozni ami nem olcso penz manapsag egy kis rendszamert amugymeg nekem is 125/50 be van a mocim de amikor csak lesz folosleges 100 ezrem akkor lerendszamozom ennyi...teged ne zavarjon ki mit csinal te menjel szepen a kis 50 es rs eddel vagy vmi komoly tuningrobesszal erezd jol magad motorozz ne masokkal g****izz udv
2011. ápr. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

rendkívül értelmes vagy. soha nem volt robogóm, és nem is lesz, bocs

50es endurom volt. most van egy ktm lc4em, de szeretnék terepre egy endurot, de rendszámmal

lehet hogy nicns fölös 100ezred hogy lepapírozd, de akkor ne áruld a fos 95ös évjáratú vackot 200ért..

2011. ápr. 22. 07:10
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha nincs rá pénzed akkor ne vedd meg 200-ért. Mindenki annyiért árulja amennyiért akarja , hisz az övé.

De amúgy is rendszám nélkül egy jó állapotú 125-ös 200 ezer körül van. Ezt lerendszámoztatod +100 ezer. Már 300 000-be vagy. Te ki tudsz adni ennyit igaz? Meg ha nem vetted volna észre te "nyitott szemmel járó"...az országban minden drága...Ha mindenki MINDENKI fizetné akkor is ennyi lenne az összeg , amit ki kell perkálnod... Mert úgy van vele az állam , ha eddig tudta fizetni ezután is tudja...mint a benzinnél...ennél lejjebb SOHA nem fog menni , mert sokan megtudják venni így is...


Tulajdonképpen neked mi is fáj? Hogy drágán adják? Akkor sz*pd le magad , mert szaré, húgyé senki nem ismétlem NNEEMM fogja odaadni a motorját.

Igaza van annak aki mondta , hogy neked motorod van , de NEM vagy motoros!! Nem is leszel!

Te csak csendbe fizesd a műszakit a kötelező biztosítást és még amit kell...mások meg magukért vállalnak felelősséget!

2011. ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

EZAZZ! TÁMOGASSUK A SZABÁLYOK KIKERÜLÉSÉT, SZ*RJUNK MINDENRE MERT A BIRKASZELLEM MIATT VAN OTT EZ AZ EGÉSZ VILÁGGAZDASÁG AHOL, MINDENKINEK JÓ MINDEN ÚGY AHOGY VAN, SENKI NEM MER TENNI SEMMIT. remélem téged is jól kihasználnak majd páran..

mellesleg, akkor r*hadjon rá a motorja, enyémet se vitték volna el ha nem adom utólagosan féláron.. de hát kinek mi számít. nekem az kellett hogy eladjam. neki meg az érzet kell hogy szerinte ér annyit az az ócskavas, holott nem hiszem, hisz 2 éve az oldalon van már lassan..

azt meg ne firtassuk hogy ki mennyire motoros, vagy sem, mert az r*hadtul nem ehhez a témához tartozik. amíg nem ismersz ne itélkezz..

2011. ápr. 26. 17:56
 16/19 anonim ***** válasza:
hát a válasz néhol már megtalálható, mert úgy drágább lenne, meg használható legálisan , és akkor minek adja el valaki ha tudja használni...
2011. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

köszi.

legalább valaki tud kötekedés nélkül írni :)

én értem ezt. de nem félnek hogy valaki esetleg utánanéz, és akkor bajuk lesz ebből? érdekes..

2011. ápr. 26. 21:40
 18/19 anonim ***** válasza:
halod nem arulom a 95 vackot 200 ezerert amugy is ez hogy jott ide. Ha annyiert arulok egy olyan 95 os vackot annak annyi az erteke...mivel maganember vagyok nem kereskedni akarok vele hanem normal aron eladni...a motoron ne a rendszamot nezd hanem a MOTORT motorozz elvezd a szelet a hangot a benzint nyomjad neki. MOTOROZZ
2011. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hallod , de ha csak PÁR EZER lenne, de nem annyi:)

+380 ft/L

2011. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!