Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki hogy szokta melegíteni a...

Ki hogy szokta melegíteni a motorját/autóját?

Figyelt kérdés
Én úgy tanultam , hogy minél kevesebb álló helyzet lassú menetben kell melegíteni...
2011. ápr. 16. 17:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én először mindent kinyitok, beülök, kiállok a kocsival, járva hagyva becsukok mindent és elindulok. Amíg be nem mozdul a mutató, max 1500 fordulaton. Aztán ahogy melegszik, bátrabban nyomkodom, mire kiérek a településről, már lehet küldeni. (Porsche Boxster)
2011. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
léghűtéses 4 ütemű motort pl GS500 ugyszoktam, hogy télen igen sokáig járatom mivel léghűtéses relatív magasabb az üzemihőmérséklete mint egy sima vízhűtésesnek, így hidegen terhelve az illesztések meg miegymás kap egy pofont úgymond. Így melegitem ha érzem a hengeren hogy melegszik vagy melegebb akkor indulok el, persze nem 5 perc járatás után kell megfogni a hengert hanem fokozatosan..
2017. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!