Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olajat keverjek a...

Milyen olajat keverjek a benzinhez simson motornál? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Repsol Scooter 2T, Castrol, Elf, végül is mindegy, csak ne Arol-t meg ilyen szarokat.
2011. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Repsolt használok. Tökéletes.
2011. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Castrol Actevo 2t állítólag a legjobb és nem drága.
2011. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy Simson-nál édesmindegy hogy milyen olajjal kevered a benzint, az 500ft-os olajjal is úgy megy mint az 5000ft-os-al.

Inkább a mai modern kihelyezett üzemórás 2 üteműekben nem mindegy hogy milyen minőségűt teszel a kenés végett.

2011. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én a babszimba stihl olajat pakolok...apám a ts 125ébe is...

gond eddig nem volt

ismerősöm a schwalbe-ébe arolt tesz...

szerintem ilyen régebbi motorokba majdnem mindegy hogy milyet teszel

2011. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Arol 2T. Bár eddig nekem a legolcsóbban az Agip félszintetikus 2T olaja jött ki, 1 literes kannácskában árukják. :)


De igazából szerintem szűrt sütőolajjal is el van vígan, igénytelen gép. :D Nekem volt olyan esetem, hogy épp nem volt nálam pénz, csak apró, tankoltam, de olajat már nem tudtam venni, mennem olaj nélkül hazáig, meg se érezte. Bár azért belátom, ez elég barbár cselekedet volt. :P

2011. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Arol 2T tökéletes. A simsonoknak és úgy általában ezeknek a szoci motoroknak tökéletesen megfelel. Teljesen felesleges csúcs minőségű olajjal etetni, az égvilágon semmivel nem lesz tőle jobb, de rosszabb sem. Volt simsonom, van egy 350-634-es jawam ezekbe mindig is a jó öreg Arol 2T-t raktam. Van egy 50-es 2T sport robogóm is, abba viszont számít, nagyon is, de a simson egy full igénytelen fajta, rakj bele Arol-t nyugodt szívvel!
2011. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!