Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket lenne érdemesebb...

Melyiket lenne érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

BMW 316i: [link]


Opel Calibra: [link]


Nem a képeken szereplő kocsikat akarom megvenni csak be akartam mutatni őket. Szóval még egyáltalánnem vagyok kocsivásárlás közben, de én (ha egyszer megveszem valamelyiket) e kettő közül akarok dönteni. Szerintetek melyik legyen majd? Nekem mind2 nagyon bejön.


2011. ápr. 10. 15:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
Vegyél... Egyébként nem mondta senki, hogy vegyél új autót, csak meg szerettelek volna kímélni a heti szervízbejárástól...
2011. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát azért talán arra nem lesz szükség :D Mindenképp egy jó állapotút próbálok kifogni majd apám meg autószerelő szóval szervizeléssel nem lesz gond sztem :) Köszönöm az eddigi véleményeket.
2011. ápr. 11. 13:36
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az a tapasztalatom,hogy az első autó ritkán lesz olyan,amilyet az ember szeretett volna.Most az,hogy rámondják,hogy "hülyegyerek autó" jelentheti azt,hogy stílusát fikázzák,erre ne hallgass.Senki sem lett idiótább attól,hogy beleült egy sportkocsiba.Viszont ezek az autók tényleg nem voltak kímélve.Még ma is látok ilyen bömösöket meg calibrákat,ahogy a maradék erejüket is kitapossák belőlük.Marhára nem megy,de pörög a motor veszettül.

Szóval,nem gondolnám,hogy sértésnek szánták vola a többiek a kijelentésüket,ugyanis ennek van egyolyan oldala is,hogy,mint kispénzű ember lévén,minél megfontoltabb döntést kell hozni.Majd meg fogod látni,hogy veszel egy autót és pár hónap múlva esélyt sem fogsz látni arra,hogy akár éveken belül másik autód legyen,amennyiben nem javul az anyagi helyzeted,de itt magyarországon érdemesebb pesszimistának lenni ilyen szempontból.Szóval jól gondold meg,hogy megbánod-e később,mer,ha igen,akkor azt nagyon sok pénzed fogja bánni.Nekem az álomverdám az egy II Golf GTI 16V.De már 13 éves korom óta tudom,hogy ilyen kell.Egy hangyaf@szányit jobban keresek az átlgnál,de egyszerűen nem vagyok képes kikalkulálni,hogy fenn tudom-e tartani,mert,ha elromlik,kell egy hónap,mire megjavíttatom,mert akkor lesz rá pénzem,de akkor már nem lesz bérletre pénzem,amiért nem tudok bejárni dolgozni,ezért kirúgnak.Szóval inkább ilyen életszerűbb helyzeteket vizsgálj,ne azt,hogy melyik a jobb.

2011. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

[link]

nekem hasonló kinézetűt sikerült tavaly vennem 700ért VALÓDI 70ezer km-el (egy nyugdíjas bácsi vezette aki a fiátol kapta és 2-3 hetente ment vele kicsit:)

hasonló használtabbakat kapsz már 3-400 körül is

2011. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ugy értem a hasonló kinézett h nagy szárny fekete kaszni és pár kisebb matrica vmint a régi régi könnyűfelni
2011. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
"egy nyugdíjas bácsi vezette" és te ezt el is hiszed?
2011. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen el is hiszem mert apám ismeri az öreget akitől van, de ha nem ismernénk akkor én is arra gondolnék h vmi visszapörgetett leharcolt vas
2011. júl. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"hasonló használtabbakat kapsz már 3-400 körül is"

Haha :D Normális Calibra 500 alatt nincsen, amikre meg tényleg nem kell költeni pár hónapig vétel után azok valóban 700 fölött mozognak - s olcsóbbak valószínűleg már nem lesznek. Bömöst talán találni mert azt azért mégsem sportatónak gyártották, de én abba sem mernék belemenni.

A kérdezőnek azt javaslom, hogy keressen valami nem feltétlenül szép autót. Ilyesmit például senki sem keres, nem tuningolják szét őket: [link]

2012. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!