Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket lenne érdemesebb...

Melyiket lenne érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

BMW 316i: [link]


Opel Calibra: [link]


Nem a képeken szereplő kocsikat akarom megvenni csak be akartam mutatni őket. Szóval még egyáltalánnem vagyok kocsivásárlás közben, de én (ha egyszer megveszem valamelyiket) e kettő közül akarok dönteni. Szerintetek melyik legyen majd? Nekem mind2 nagyon bejön.


2011. ápr. 10. 15:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
mindkettő hülyegyerekjárgány... öregen széthajtják őket...
2011. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mér lennének azok?
2011. ápr. 10. 15:44
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok BMW párti, Opelem meg már volt, úgyhogy egyik sem.

Egyébként tényleg nagyon ritka a jó állapotú nem széthajtott nem sufnituningolt példány belőlük.

2011. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Én egy 3-as bmwt vennék valami igazán szüz állapotút, amivel nem versenyezni járnék az utcára, hanem közlekedni. Novemberben szépen betolnám a garázsba, márciusban elövenném. Tuti, hogy nem 1.6-os, hanem 2.5-ös motorral, de még mielött valaki leszólna, hogy "minek Neked hülye gyerek" és egyebek, azelött leszögezném, hogy kérem ne általánosítsunk!


ùgyhogy szerintem 3-as BMW-t valami szép állapotút. Valahogy nagyobb kultusza van a kocsinak és a calibra sokkal inkább hülyegyerekes autó.

2011. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Vannak Calibrák amik nem széthajtottak és van olyan amit normálisan használnak. Igaz van benne erő, de énse azért venném mert versenyezni akarok vele hanem mert használni szeretném. Nálam nagy versenyben van a BMW-vel.
2011. ápr. 10. 19:48
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagy kedvencem a Calibra, szép autó de csak, ha nem tuningolják szénné, más felni jöhet de ne nyúljanak a kasztnihoz.
2011. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Lassan az utolsó calibra is 20 éves lesz. Nagyon ki kell fogni azt a példányt, amit nem hajtottak szarrá. Miért hülyegyerek járgány mind a kettő?! Nem mondom, hogy nincs kivétel, de 90%-ban vagy 17 éves hülyegyerek hajtja őket padlógázzal, kályhacsőnyi kipufogóval, vagy a rajcigány kézifékezik vele a belvárosban, szintén padlógázzal. Kevés a nagyfater a garázsban tartott, hetente lemosott, és csillogóra törölt 316-os BMW-vel. Ha van is, nem adja el, ha eladja, aranyárban...
2011. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát én 19 vagyok. Én egyáltalán nem azért szeretném valamelyiket, hogy "Halálos Iramban"-t játszak vele hanem én szeretnék magamnak egy szép és jó autót és ezek sztem azok. Igaz nem egyszerű kifogni őket ez tény.
2011. ápr. 10. 21:45
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
Látom nem hallgatsz a jó szóra, sok sikert ehhez a két (amikor meggyártották valóban) kiváló tipushoz.
2011. ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jó bocsánat nekem ezek tetszenek. Sajnos nekem nincs pénzem vadonatúj kocsira ezért szeretnék használtan venni (majd valamikor) egyiket a kettő közül. Természetesen más kocsinak is utánnanézek, de én e kettő közül szeretnék majd egyett.
2011. ápr. 11. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!