Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mia jobb dontes? Aprilia RS...

Mia jobb dontes? Aprilia RS 125, Honda NSR 125, Caviga Mito (evo, vagy sima) 125, Yamaha TZR 125?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az RS jön be. Rotax 4ewer :)
2011. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyiket lehetne megkapni 140-180 ezert ft-ert?? de valami 2000 tol regebbi modelt mondjatok.
2011. ápr. 9. 22:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Evo a legjobb a 125-ösök közül. Végsebességre biztosan. ( ne a legszarabb evo-t nézd amiben sosem volt dugócsere.) Amúgy ha ilyen motorokban gondolkozol és netán olaszt vennél ( nekem is olasz van szal nem fikázom ) ne csodálkozz , ha szétesik alattad. Csavarok folyamatosan meglazulnak. De motorikusan nagyon egyben vannak!! Én az Evó-ra szavazok. igaz 200 alatt nem is találsz evo-t!!!

Na meg ugye 2T gépek ezek. nem árt évente, 2évente egy dugócsere sem. használattól függ.

2011. ápr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi pénzed van, akkor NSR-t vagy TZR-t vegyél. TZR-hez több a blokkalkatrész, NSR-hez meg van minden lom. Bár NSR is elég népszerű modell, valamint a CRM-ben is ugyan az a blokk ketyeg, de a TZR blokkja a DT-vel a gyújtáson kívül ugyan az, valamint a TDR pár alkatrésze is csereszabatos. Én mindenképp NSR-t vennék ennyiből. Fent tartani kerül sokba, nem megvenni... :/
2011. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze 16 évesen minimum 200al kell menni városban is. ha rám hallgatsz veszel egy tuning rs-t de ha még nagyobb király akarsz lenni, vegyél egy 600-ast 50-es papírokkal de fontos hogy KÉTÜTEMŰ legyen!! és legalább 180 lóerő!! igaz hogy 30 litert fog fogyasztani és 20m-enként szervíz de KÉTÜTEMŰ SPORTMOTORT VEGYÉL MINDENKÉPPEN! és ha nem tudnád mostanában a szúnyoghang a menő! RÁCSING!
2011. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
-Hülye
2011. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!