Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51, a megszakító...

Simson S51, a megszakító szikrázik, új kondi, új tekercs, új megszakító, és mégis, hogy lehetne elérni hogy ne szikrázzon?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Minimálisan mindig is szikrázni fog. Megszakító hézagot beállítottad?
2011. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig fog szikrázni egy kicsikét. Ha nagyon szikrázik, akkor az baj, mert egy idő után elég a pogácsák felülete, és az égett pogácsa felület biza' nagyon nem jó vezető :)
2011. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1hónapja feltettem ugyanezt a kérdést, ugyanezek a válaszok érkeztek.

Nekem is új a lendkerék , a tekercs, a kondi. Beindítottam és szikrázott. - visszatettem a régi megszakítót, s úgy mentem vele kb 10km-t és láss csodát már EGYÁLTALÁN nem szikrázik. Talán hozzá ért a lendkerék a tekercshez?!_ összekopott?! nem tudom

szóval ennyit az értelmes válaszokról.


Nézdd meg a kábelköteget, ami gyújtástól jön hogy nem testelődik-e le valahol. -ha kondi új,- egy próbát megér hogy kicseréld mégegyszer, mert bizony könnyen kilehet fogni hibás darabot.

- arra is figyelj oda hogy hogyan teszed be a kondit. -óvatosan csak nyomdd be a helyére, még véletlenül sem szabad beütni semmivel, mert az a legtöbb esetben rögtön kuka.


Remélem tudtam segíteni -

_Tamás

2011. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!