Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15 évesen Hayabusát?

15 évesen Hayabusát?

Figyelt kérdés
Szülinapomra egy öregebb busát kérnék,hobbi célbol,megbirná egy 15 éves srác tartani? meg mi nehéz abba a mociba? hogy lehet rá edzeni?
2011. ápr. 2. 11:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

a hayabusához sok év motoros tapasztalat kell nem izom...

rengeteg 50-60 kilós cingár japánnak is van, meg nőknek is

2011. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
69%
Ez vicc. Az a legszörnyűbb, hogy komolyan gondolja. Most te tényleg ennyire hülye vagy kedves kérdező, vagy jól szórakozl azon, hogy válaszolgatunk neked? Egy ilyen motorhoz tudás kell! Vezetni kell tudni, és villámgyors döntéseket kell hozni, ha a helyzet úgy kívánja. Egy ilyen motorhoz több ezer kilóméteres tapasztalat kell, és egy kis pályázás sem árt. Ez ha elkezd borulni, akkor lehetsz te testépítő is akkor sem fogod meg. Nem ezen van a hangsúly, hogy te milyen "nagyfiú" vagy, hanem azon, hogy mennyire tapasztalatlan, és azok alapján amit leírtál éretlen is vagy. Vezettél már bármilyen motort egyáltalán? (a robogó az nem motor)
2011. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Beszarok!! Bruhaha!!!
2011. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

"meg mi nehéz abba a mociba?" :D Ami az összes többiben, az a kupac alkatrész amiből áll..

Edzeni úgy lehet rá, ha motorozol olyan motoron egy ideig amivel hamarabb szerzel tapasztalatot mint kerekesszéket.

Lehet én vagyok a beszari, de így nálad 10 évvel idősebbként sem hiszem hogy ki merném aknázni a Hayabusa adottságait. És ebből következik a kérdés: ha nem tudod kihasználni, akkor miért nem jó valami kisebb, könnyebb, kezesebb masina?

2011. ápr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Gyere elviszlek 600RR-el egy körre utána eldöntöd kell-e a Busa... :D
2011. ápr. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Tessék kérdező!

Megmondom őszintén,én szemmel alig bírom követni,amit csinál...Ez egy hayabusa.

http://www.youtube.com/watch?v=odWlInNOn2E

2011. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"a napi 60km nem apasztalatra értetem hanem izomra...

és azt akartam kérdezni hogy elég e?"


A bicikli 10-15 kilogramm és akkora a nyomatéka mint a lábaidnak, kutyagumi. A Hayabusa 200 kilogramm és 180 lóerő, motorozni nem lehet izomból, ha azon húzol egy kis gázt már azt sem tudod mefogni, motorozáshoz ész kell és gyakorlat, a testi adottságok csak harmadlagosak. A jó fizikum igazából az állóképesség miatt fontos. Ha megnézel egy cross-motor versenyt ott tényleg kell küzdeni a géppel, de egy Hayabusa szintú gépet más módszerrel kell megülni és ne haragudj hogy ezt mondom, de várjál még vele 15 évet.

2011. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
02:12 hol laksz?
2011. ápr. 3. 10:25
 29/31 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél Busát, de csak ha meglesz az A-s jogsid.

Pályára állítólag nem a legjobb, ui túl nehéz, meg a futóműve se igazán versenyzésre való.

Egyébként ha normálisan közlekedik az ember, vehet bármit elsőre, legfeljebb nehezebb lesz a tanulás, mert harapós a motor, nehéz (230 kg kb.)stb.

Nekem is az első autóm jó 17 éve 200 Le körül volt, ami akkor igencsak erősnek számított, mégesm haltam meg. A motor az nyilván más, de ha van ö n m é r s é k l e t e d, akkor vehetsz Busát. Csak tényleg tisztelettel, nem húzgálva a fülét és hasonlók....szolidan, szokni, szokni, aztán megy az majd. Egyébként első motornak nem igazán való, bár, tény hogy nyomatékos és nem kell forgatni, ami jó, viszont pokolian erős, ami miatt észnél kell lenni vele, nem kicsit.....

2011. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 600as is elég nagy gép...


Engem elvittek egyszer egy 600as gixerrel azóta szerelmes vagyok bele ,de tudom ,hogy én megölném magam így 22 évesen azzal a géppel. Félelmetes mekkora erő van benne.Nagyobb az ereje mint 2 kisebb városi autónak!!!

2012. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!