Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15 évesen Hayabusát?

15 évesen Hayabusát?

Figyelt kérdés
Szülinapomra egy öregebb busát kérnék,hobbi célbol,megbirná egy 15 éves srác tartani? meg mi nehéz abba a mociba? hogy lehet rá edzeni?
2011. ápr. 2. 11:33
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

185cm vagyok leér lábam...

meg nem tiltáson akarnék mocizni....meg van 1 nagy beton területünk (magánterület) ott lehet gyakorolni..

sokat bicajozok napi 60+km... láttam véknyabb combu embert is busával...

2011. ápr. 2. 12:34
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

12:14--> megérkezett végre Kamu Géza is.



"185cm vagyok leér lábam...sokat bicajozok napi 60+km... láttam véknyabb combu embert is busával..."

ÁÁÁ, ez meg a hét vicce!

Tökikém tegnap volt bolondok napja, ezzel elkéstél, vagy rossz kategóriába raktad a kérdést.

Hogy lehet rá edzeni? Egy jó kis Simsonnal! Egyhelyben bármilyen motort egyszerű megtartani, de ha elkezd kibillenni az egyensúlyból, akkor az már EMBERT kíván. Meg mit akarsz te 15 évesen Hayabusával? Amint ráülnél, én a nyakamat tenném rá, hogy olyant nyalnál vele az első pár méteren, hogy öröm lenne nézni. Ha még csak biciklin ültél, akkor neked még egy 250-es ETZ is sok lenne, nem hogy egy olyan gép, aminek még a nagyfiúk is megadják a tiszteletet.

Apád meg ha motorozott fiatalkorában és megveszi neked, akkor vagy komplett hülye, vagy szívből gyűlöl téged, és a halálod kívánja.

Nem mintha érdekelne, hogy meghalsz vagy sem, csak mondtam.

2011. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Ja ezt eddig nem mondtad. Ha jól megy már a bicajozás, akkor persze mehetsz motorral is.
2011. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

én a helyedben y2k-t kérnék bár még azis túl gyenge lenne


amúgy viccet félretéve szerintem az első gázadásnál kicsúszna alólad :D

amúgy meg tényleg kamukérdés 60+km bicajozással elárultad magad

2011. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
országúti bicajjal 60+km az semmi
2011. ápr. 2. 14:59
 16/31 anonim ***** válasza:
13 évesen nekem a Simson erős volt először. 14-15 évesen kezdett gyenge lenni. Most 16 évesen úgyérzem kis megszokás után szépen elboldogulnék egy ETZ-vel , vagy vmi kis 125-ös 2T-vel, de Busára akkor sem ülnék fel ha kényszerítenének
2011. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
600as cbr-re ültem fel nemrég. üresbe húztam egy kövéret és még úgy is beszartam tőle:D egyébként ülj fel egy busára utasként soha többet nem akarsz majd visszaülni. bár én k*rvára élveztem:D 16/F
2011. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Íme,kedves kérdező,láthatod,milyen pesszimisták az emberek.Leszólnak téged,mert azt hiszik,napi 60 Km biciklizéssel nem lesz elég tapasztalatod egy Hayabusához.Ráadásul országúti bicikli!!!Nahát...Emlékszem,engem is hülyének néztek,meg megaláztak az emberek,amikor sikerült leszállnom a repülős játékban,utána meg a repülőnapon könyörgtem a vadászpilótáknak,hogy hadd repüljek az F-16-sal.Tiszta hülyék.Nem?Amúgy én is csak hobbi célból akartam egy F-16-ost:D
2011. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
figyelj ha tudsz biciklizni nyugodtan kérj hayabusát, véglis az is bicikli
2011. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

kedves válaszadók! (akinek nem inge ne vegye magára.)

a napi 60km nem apasztalatra értetem hanem izomra...

és azt akartam kérdezni hogy elég e?

2011. ápr. 2. 17:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!