Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már ilyen veletek rutinon?

Volt már ilyen veletek rutinon?

Figyelt kérdés

Az oktató úgy érezte hogy vágom a dolgokat ( vágom is ) és egyszer csak kiszáll cigizni és közli velem hogy egyedül segítség nélkül csináljam meg... nem is ült mellettem. És mindent csináljak meg... Nektek oda merte adni az oktató így az autót?

( az óra végén hazafele is én viszem az autót , az autóiskolához..)


2011. márc. 31. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat kiszallni nem szallt ki, de volt, hogy tobbszor is kimentunk a forgalomba gyakorolni mert felesleges volt tobbet szarakodni rutinpalyan
2011. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tsz-tag válasza:
én a rutin első 1-2. órájától már én cipeltem magam haza meg a sulihoz:D természetes...meg pályán hajtottunk és bealudt vagy 20 percre xD meg leálltunk a piacnál és elment 1 órára bevásárolni...de levezettem a kiesett órát, szóltam is emiatt neki.egyszer a belvárosba hagyott az út közepén hogy gyorsan beszalad és mit ad isten? pont akkor jött a mentő...pikk pakkra beparkoltam egyedül a zsúfolt belfárosba..
2011. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt rutinon oktatóm mondta hogy na ezt meg ezt meg azt csináljam meg többször ő figyeli és kiszállt a kocsiból és elkezdett kajálni.
2011. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem a 90 fokos előre beállást csináltam meg. Éppenhogy megállt a kocsi, oktató megkérdi:

"Megharagudnál rám, ha most picit egyedül hagynálak?"

Köpni nyelni nem tudtam :)

Mondom nem, de miért? Mondja semmi, csak álljak ki, aztán menjek a következő feladatra. Meglepődtem, éreztem a felelősséget, de nagyon jó volt. Alapból kevés az önbizalmam azért ez segített csöppet, mert néha gyanakodtam hogy be-belép a pedálokba ha túl jól csinálok valamit :)


Vettem pár plusz órát, az utolsókon már volt olyan hogy végig egyedül mentem a pályán, ő csak mnondta melyik feladat után melyiket csináljam. Közben dumált a többi oktatóval. Ezek főleg hétvégén voltak amikor úgyis kicsi a forgalom a rutinpályán.

2011. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megmondanád hogy hol található ez az autósiskola? Helyileg. Mert nagyon ismerős :D
2011. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Enge is érdekelne legalább a város, rém' ismerős a szitu..
2011. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nagy szenzáció.
2011. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Makó..
2011. ápr. 2. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!