Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A forgalmi vizsgán be kell...

A forgalmi vizsgán be kell kötnie magát az oktatónak? És a rutinon?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Az oktatónak nem kell bekötni magát.
2010. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az oktató soha nem köti be magát, hogy vész esetén oda tudjon hajolni a kormányhoz.
2010. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem a kresz vizsgán is ez a helyes válasz, mert két programmal tanulok, és mindkettő mást mond :D
2010. ápr. 26. 19:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Be kell kötni magát!!!! mért ne kéne? ugyan azok a szabályok vonatkoznak rá is mint másra. sose lehet tudni h milyen baj következik és az öv tudnillik életet ment! ha közbe kel avatkozni ott vannaka pedálok.

Ilyet se hallottam még h azért nem kel bekötni h oda érjena keze:o hát tán limuzinban tanul vezetni az illetö h nem ér oda a keze??? istenem iylen hülyeséget, még egy 160 cm-es embernek is odaér keze

kérdezö: Olvasd el a tankönyvet és ne a sz.gépes programot tanuld be mert akönyven világosan le van irva h az övet MINDENKINEK be kell kötni! nem tom de számomra a mindneki szo azt jelenti h az oktatonak is mega vizsgabiztosnak is ... a rutin az más kérdés a rutin pálya az nem közut az egy magán tarület

2010. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rutinon nem kell magát bekötnie, ott csak gyorsításnál a vizsgázónak kell és csak amíg végrehajtja a feladatot.
2010. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
NEM kell bekötnije magát.. nekünk régen viccesen úgy verték a fejünkbe hogy ha baj van akkor ki tudjon ugorni az autóból :D de tényleg a kormányzás miatt nem kell bekötnije magát.. kedves válaszolónak üzenem hogy jobbra eltudja kapni a kormányt bekötött övvel, de ezt hogyan oldja meg balra? köszönöm ha megmagyarázod :)
2010. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Forgalmin be kell már pár éve! Ez 100% Régen nem kellett, de ma már figyelmeztetned is kell ha esetleg nem köti be!


Utolsónak: Ha nagyon akarja bekötött övvel is el tudja rántani jobbra. A mai szervós kocsiknál már nem olyan nehéz... :)

2010. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na most mindenki megnyugtatott. Am a könyvet A-tól Z-ig elolvastam,nem egyszer, egy szóval sem volt erről benne szó. Tudom, hogy mindenkinek be kell kötnie magát, én is csak lestem, hogy mi ez a kérdés, meg mi az, hogy nem kell bekötnie magát?
2010. ápr. 26. 22:41
 9/10 anonim ***** válasza:

21:21 van jogsid?

nah akro elmagyarázom: az oktato a bal kezét a kormány jobb oldalára teszi és nem lefele huzza hanem felfele tolja és akro a kocsi hihetetlen modon balra fog meni és mind ezt bekötött övvel és bal kézzel. az én oktatom nem egyszer alkalmazta ezt a modszert:D

A könyben azért van az irva h mindneki mert h mindenkinek be kell kötni magát! mivel hogy a könyv szerzöje feltételezi a tanulo diákokrol h ismerik annak a szonak a jelentését h MINDENKI! Az egy másik dolog h sokan fittyet hánynak rá és nem kötik be magukat. szal legyen az politikus oktato , vizsgázo rendör be kell kötni mindenkinek magát aki egy személygépkocsiban tartozkodik!

2010. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de sokszor láttam itt a válaszok között azt a rossz megfogalmazást, hogy MINDENKINEK be kell kötnie magát. Ez így nem igaz, mert speciel a taxis, amikor taxi üzemmódban utast szállít, akkor nem kell neki bekötnie magát, az esetleges támadások miatt.
2010. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!