Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik jobb? Mercedes C180...

Melyik jobb? Mercedes C180 vagy VW Passat? Melyik megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Benzinesekre gondolok, és ilyen 11-12 évesekre kb.
2011. márc. 26. 18:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem ,mindkettőt felejtsd el..........
2011. márc. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Merci sokkal jobb. A VW túlárazottságról híres. Alkatrészben főleg. Merci alkatrész mindenhol van, de ahhoz nem kell, nagyon megbízható, nekem is az van.
2011. márc. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Elöttem szóló, mondod hogy te is Merci tulaj vagy, tudnál még valamit mondani a kocsiról amit esetleg még érdemes tudni? Mik a további tapasztalataid, mire kell ennél a tipusnál odafigyelni esetleg, stb....ja, és manuális vagy automataváltós a tied? Köszi
2011. márc. 28. 12:58
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát, nekem 99-es clk-m van, eddig semmi baja nem volt, 11 ezer km-et mentem vele, mióta nálam van, de tényleg nem tudok semmi negatívumot nem tudok mondani. Bírja a strapát, nyugodtan indulhatsz vele hosszú útra. Egy ismerősöm 96-os E220-at vett úgy, hogy az előző tulaj nemigen vigyázott rá, törve volt elöl-hátul, neki összejött egy kis elektronika hiba és váltóhiba, egyik se valami nagy ügy, megcsináltatta, azóta vígan furikázik vele, az autóban 300 ezer km van. Tehát csak arra figyelj, hogy biztos kézből vedd, ne kereskedésből. A mercik általában nem szoktam hülyegyerek autók lenni. A fogyasztást viszont kissé könnyű elérni, hogy sok legyen. Ha meg valami alkatrész kell, Ürömön van egy jó merci bontó, olcsók a cuccok. Márka szervízben viszont jó drága minden!
2011. márc. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat
2011. márc. 30. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!