Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mindig a nők hagyják el...

Olga néni kérdése:

Miért mindig a nők hagyják el a dísztárcsákat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mert mindig a nők hagyják el?:D::D:D
2011. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
ez baromság,mindenki elhagyja,férfi,nő,a sógorom minden hónapban elhagy minimum egyet énvezetek kb,20
2011. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
20 éve és talán kettőt hagytam el,és NŐ VAGYOK
2011. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sztem nemcsak a nők, hanem a férfiak is elhagyják a dísztárcsát. Ez vezetéstől és odafigyeléstől is függ, de nemcsak. Egy nagyon rossz minőségű út, vagy egy durvább mozdulat parkoláskor stb. is okozhatja. Én már 17 éve vezetek és egyelen dísztárcsát sem hagytam el. Az is lehet, hogy csak szerencsém volt idáig.
2011. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez annyira igaz, amennyire elhagyják a cig...., a nég..-ek, a protes....-ok, a katulik..-ok, és nemre, fajra, vallásra való tekintet NÉLKÜL bárki. Honnan veszel ilyen hülyeséget????????? Nekem a párom 2 havonata hagyja el, míg én évente 1-szer sem! Ezt NEM Te befolyásolod!!!!!!!30/N
2011. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szo_ba válasza:
Teljesen egyértelmű, hogy a női sofőrök hagyják el gyakrabban, méghozzá a vezetési technika lévén, melyet nem lehet elmagyarázni!
2011. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenki ehagyja, mert a mostani utángyártottak sz*rok gyengék/törékenyek. Nekünk a gyárit levenni is nehéz volt nem, hogy elhagyni. De erre magoldás az alufelni:D
2011. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az sem olcsó mulatság, Meg lopják is. Akkor inkább elhagyjuk az olcsó sz@rokat.
2011. márc. 20. 22:22
 9/14 anonim ***** válasza:
minek egyáltalán dísztárcsa?
2011. márc. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy feketére fújt lemezfelni szebb akármelyik dísztárcsánál.
2011. márc. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!