Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kit nevezhetünk rutinos...

Kit nevezhetünk rutinos vezetőnek?

Figyelt kérdés

A rutint évek alatt lehet összeszedni, de viszont elvileg nem ugyanaz, ha valaki nagyrészt csak autópályán ment, vagy ha ugyanezt a városban.

Viszont ez alapján egy kamionosra nem mondhatjuk akkor, mert kb 1millió km után, nagyrészt csak autópályán ment. Nem igaz? Bocsi ha hülyeséget beszélek, javítsatok ki!


2011. márc. 20. 11:45
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Figyelj, attól hogy valami belső kényszered van, hogy másokkal kötekedj, velem nem kell. Ha hiszed, ha nem, 15e km vezettem már. A kérdést azért tettem fel, mert szóba került a családba, ezért kíváncsi voltam, itt mit mondanak erre.


Ahogy te írsz, sajnos tippre nem vagy több 17 nél, nagyon gyerekes vagy. Ennyit erről.

2011. márc. 20. 15:12
 12/34 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi, valóban, mások szerint jól vezetek :)
2011. márc. 20. 15:17
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

valóban nem egy bizonyos megtett km után rutinos egy soför.

kresz oktatáson mondta az oktatonk hogy volt franciaországban és kb 1 ora után tudott kijutni egy övezetböl. rutinos vezetönek azt mondanám aki bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között feltalálja magát és azonnal megtalálja a helyes megoldást(utat). szerintem ez nem km és életkor függö. legjobban érzék kell hozzá! de ha ez nincs nem jelenti azt hogy sok gyakorlással nem lehet jó soför lenni. forgalmira egy tehetséges sráccal jártam beült az autóban és ugy ment mintha benne született volna az oktatonak meg se kellett szólítani.Az érzék itt kezdödik.

2011. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
44%
sofőr vagyok. heti 5 nap vezetek. 13éve ugyanazon a helyen.7-800ezernél járhatok. és nemvagyok 17éves!
2011. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Ez nem változtat azon, hogy gyerekesen belekötsz a kérdésbe ;) Valahogy mások normálisan tudtak válaszolni, ezen azért gondolkodj el. És mint írtam, 15e km -t vezettem, nem kis autón, és mások szerint jól vezetek.
2011. márc. 20. 15:44
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

akkor elnézést kérek. nem kötekedni akartam. csak nemértem hogy egy rutinos vezető mit törödne azzal hogy honnan a rutin..

van a ki 50 éve vezet és még mindig nemtud. van akinek egyből megy.

azoktól akapok agyvérzést akik hétvégente a kis suzuki/daevoo val ellepik a várost. olyankor gyorsabb gyalog mennem. és ha még esik is..ajjaj! akkor max 30km/óra. félnek és veszélyesek másokra. elémvág, rádudálok és észre sem veszik. szépnapot!!:)

2011. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Ismerem a helyzetet, további szép vasárnapot ;)
2011. márc. 20. 16:02
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
Ez a 70%-os egy idióta.
2011. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

idiótázás nélkül hogy is menne..


de vannak akik nemtudják kifejezni gondolataikat.

neki(k) is szép napot.

2011. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

„elémvág, rádudálok és észre sem veszik. szépnapot!!:)”


Valószínűleg észreveszik, de az ilyen sofőr legfeljebb még jobban megzavarodik.


Egyébként bírom azokat, akik az utak királyának érzik magukat, és minden sz¤rért dudálnak mint egy idegbeteg. A higgadtság százszor többet ér.

Ezt most ne vedd magadra, általánosságban véve mondom.

2011. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!