Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri ez a simson s51?

Megéri ez a simson s51?

Figyelt kérdés

Nekem ezzel csak anyi a bajom hogy s50 tank van rajta szoval nem lehet hogy a motor is s50-es?

Mondjuk nekem 51-es bloknak tűnik de azért gondoltam megkérdezem.


2011. márc. 19. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Most mi bajod van? Nem értem hogy mit kérdezel!
2011. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 T5- ***** válasza:
...elfelejtett linkelni...
2011. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

bocsánat linkelek:

[link]

2011. márc. 19. 19:16
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


5ezerrel több de a 2 ég és föld!

2011. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ennyiért meg nem venném mert az 20at ha megér. hogy néz már ki? amit külsőre így elhanyagolnak belülről sem lehet valami jó állapotban.
2011. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a sporthenger (bolti 70-es 2 felömlős jobb esetben, rossz esetben gyári ötvenes), sportkipufogó (bolti gagyirezó), sportlégszűrő és egyéb "sport"-al kezdődő alkatrészek felhelyezése nem vall nagy intelligenciára.

Ami sport (értsd: tuning) annak van normális neve. Pl.: sportkipufogó (Vrezo). Sporthenger nincs. húú. Írtózok ezektől a "sport" kezdetű szavaktól.

Egyébként meg a 70-es henger felrakásához fel kell marni a blokkot, az is nagyon igényes lehet...

2011. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úristen de ronda ez a tank.Egy rendes tank csak pár ezer forintba került volna és akkor normálisan igazodik a motor alakjához de így egy rakás sz.rt se ér.Én 30 nál többet tuti nem adnék érte már csak a tank miatt.A motor biztos jó lehet de ez a tank irtó ronda!
2011. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 frequency ***** válasza:

"Egyébként meg a 70-es henger felrakásához fel kell marni a blokkot, az is nagyon igényes lehet.."


A felmaráshoz szükséges a henger megléte.

2011. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
frequency: NEM kell felmarni. Az enyémen 70-es henger és hengerfej van rajta. Új dugattyú kell azt csá. Nem kell felmarni semmit se!
2011. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem a fenét :) A 70-es hengernek sokkal nagyobb a furata, ebből adódóan a persely külső átmérője is, ezért nem fog neked problémamentesen belecsusszanni a blokkba. Csak ha előtted már valaki felmaratta.
2011. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!