Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Észre vettétek, hogy a robogós...

Észre vettétek, hogy a robogósokat simsonosokat nem igazoltatják a rendőrök? Miért?

Figyelt kérdés
3 éve van jogsim, robogok meg simsonozok és minden ellenőrzésnél csak intettek hogy menjek tovább. Ha ez csak így megy, bele rakok egy 6 sebes honda blokkot a simsonba, amúgy se figyelnek rám, így se fognak (?)
2011. márc. 17. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl a jogsimat akarta bevonni egy rendőr, mikor átmotoroztam a zebrán egy biciklis csaj után... Akkor mindent megnézett a szimón, mielőtt elengedett...
2011. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát az szabálytalan (ugyan úgy mint bicajjal asszem azt is csak áttolni lehet)

de miután én 'szépen' motorozok, sose kötöttek belém

2011. márc. 17. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem 3 napos volt a jogsim az M-es jogsim, és kikaptam egy olyan ellenőrzést ahol szonda, alvázszámkutatás, minden volt.
2011. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerencséd volt meg olyan rendőröket fogtál ki akik inkább az autósokra hajtanak.Ja és azért egy Honda blokkot ne tegyél bele mert azt még egy vak rendőr is meglátja hogy az nem oda való és akkor komoly büntetésre számíthatsz.
2011. márc. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha minden típus azonosító jelet eltüntetsz a blokkról (Honda feliratok, ilyesmik), adásvételit írtok a Honda blokkszámmal meg a Simson vázszámmal, akkor elvileg nem köthetnek beléd. Úgy tudom kismotorra nem kell átalakítási engedély.


Egyébként engem kb 3 hónapos jogsival igazoltattak először, ha ott mindent megnéztek volna, akkor öt év kötél.

A hátsó gumim szálig volt kopva, a kormánycsapágyam lógott... de a sün csak azt vette észre, hogy nincs visszapillantóm.

Nem kell megijedni, mára ezeket beszereztem, sőt felújítottam az egész Simsont, nem egy szar motorral közlekedek :)

2011. márc. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az Értelmes válaszokat :)
2011. márc. 18. 08:15
 7/8 anonim ***** válasza:

De, valaki szokta igazoltatni :)

Örülj neki, hogy te betartod a szabályokat, és a motorod műszaki állapota is rendben van, és nem találnak gyanúsnak.

2011. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb másfél éves volt a jogsim amikor robogóval igazoltattak.

Nem villogtak rám, nem szirénáztak, az út szélén álltak és pont engem állítottak le. Egyébként abban az időszakban elég sűrűn voltak ott.

Elkértek minden papírt és még az elsősegély csomagot is kérték.

2012. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!