Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nagytestű 50 es motort...

Milyen nagytestű 50 es motort ajánlotok? Valami olyan kéne amin egy 80 kilós ember nem úgy néz ki mint majom a köszörűn.

Figyelt kérdés

A jogsi tervbe van véve, de nem mostanában, mert most se pénzem, és legfőképpen időm nincs rá.

22/f


2011. márc. 16. 21:10
 1/9 A kérdező kommentje:
félreérthető volt, mert nem A jogsi, hanem az A kategóriás jogsi. B-s van jelenleg....
2011. márc. 16. 21:11
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ettöl vadabb gépállat nincs a világon:D


Jó viccet félretéve, szerintem ne vegyél motort, mert amennyiböl megveszed, már ott a jogsid egy az egyben vagy egy része. Arról nem is beszélve, hogy amit elköltesz benzinre...... Inkább rakd le a jogsit, többre mész vele.

2011. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minek írtál, ha nem tudsz használható választ adni? mondom nincs rá időm, most kezdtem új munkahelyen, és nem lesz időm egy jó ideig, mert 12 órás a műszakom. úgyhogy ha tudsz ajánlj valamit, ha nem tudsz akkor ne írj.
2011. márc. 16. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Aprilia AF1
2011. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért merészeltem írni, mert amikor Én csináltam a jogsim akkor egy cukrászdában dolgoztam napi 12-15 órát....
2011. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Malaguti F12.

Olcsó, megbízható, nagy, keveset fogyaszt.

2011. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Áh lehet mégis motor jogsi lesz belőle, mert nekem inkább az Aprilia Atlantic nál kezdődik az a fajta robogó ami tetszik. abból meg egy 125 ös is elég lenne nekem. ezért talán az A1 olcsó választás lehet. de akkor is az időm... nem tudom hogy csinálom.
2011. márc. 16. 22:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Aprilia RS 50, Gilera Runner.
2011. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
12. Még meg van a Rigám, ritkán használom ma már, és a 110 kilómat elviszi,- igaz, nagy dirrel-dúrral, de elmegy jó minőségű ecettel, ha egy kicsit meg van olajozva, de ha nincs nafta, lehet pedálozni is. Látom írásaidban a humort nem érted, de hidd el, ha NETeden van Expoler és google, pillanatok alatt kidob pár 100, igényednek megfelelő kütyüt.
2011. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!