Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok olyan helyet, parkoló...

Tudnátok olyan helyet, parkolót mondani ahol lehet vezetni tanulni?

Figyelt kérdés
Apám elvinne tanìtani csak valamilyen nyugisabb helyet kéne találni
2011. márc. 13. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
15-én minden bevásárlóközpont parkolója üres lesz ;)
2011. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az országban úgy mégis merre? :)
2011. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Budapest , Pest megye :)
2011. márc. 13. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
10. kerületben a Gödöllői hév rákosfalvai megállójánál van jó nagy parkoló, mcdonalds, kaisers, jysk, a parkolójuk pedig egybe van. ott gyakorolhatsz kedvedre.
2011. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Budaörs-i bevásárlóközpontoknál... gondolok itt pl az Auchan-ra, Tesco-ra és még amik ott vannak.
2011. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha még nincs jogsid (a kérdés alapján sejthető) akkor nem javaslom, hogy ilyen publikus helyen elérhető parkolóba menjetek. Néha szoktak járőrözni a sünök, és egy kihalt parkolóban elég könnyen észre lehet venni egy rutinozó autót. Ha odamennek és te ülsz a volánnál, apád keményen megjárhatja...


Nekem van jogsim, néha kimegyek a hungexpo környéki parkolókba, de a múltkor csak az úton ment a zsaru, meglátta, hogy rutinozok már jött is be ellenőrizni. Pedig egyedül ültem a kocsiba, tehát sejthető volt hogy van jogsim.


Amit inkább javasolnék:

Van sok olyan ipari terület, ami sorompóval elzárt (közforgalom elől elzárt terület!) és a portás bácsi nyitja ki sorompót. Ezen ipari területek belsejében vannak olyan cégek, akikhez bárki mehet (pl.: bútorasztalos vagy ilyesmi). Odamentek és azt mondjátok hogy az asztaloshoz mentek. Már bent is vagytok :)


Ennél talán kicsit kultúráltabb megoldás, ha nyíltan megmondjátok a portásnak hogy miért akartok bemenni, esetleg egy boríték kíséretében :) Vannak olyan portások akik ki se jönnek, csak köszönsz nekik, és céltudatosan viselkedsz, mire felfogod, már bent vagy :)


Bent már szabad a pálya, a sün egy szót sem szólhat, plusz nem is olyan feltűnő. Az igaz hogy az iparterületen közlekedő többi autóra jobban kell figyelni.


Rutinkarókat pedig kb. 3 perc alatt lehet csinálni wc papír guriga, papír kéztörlő guriga, ásványvizes palack, és cellux segítségével. Én is így csinálom. Olcsó és jó :)

2 literes palackból csináljátok, az 1.5 kevés, elfújja a szél - tapasztalat :)


Ha érdekel egy konkrét ipari park, írj privit, adok tippet.

2011. márc. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!