Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom megcsinálni a...

Hogy tudom megcsinálni a simson-on a világítást?

Figyelt kérdés

Az s51-es simsonom-on a világítás villog elöl hátul. Nem egyenletesen világit hanem villog és van mikor el is alszik pár percre. Az érintkezőket megcsiszolgattam mindenütt, égőket cseréltem. A vezetékeket átnéztem és nem találtam semmit, mégis villog. Ha valakinek még van tippje hogy mi lehet az írja le PLS, mert így nem merek vele este közlekedni.

Előre is köszönöm!!


2011. márc. 12. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Testkábelt nézd meg, a tank alatt van. Hogy a tankod le tudd venni, le kell venni az ülést is. Hátul 2 csavar fogja, meg elöl a tanknál egy.
2011. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó megnézem, köszi! Az nem lehet hogy a vezeték be van ázva vagy valami ilyesmi?
2011. márc. 12. 21:52
 3/11 anonim ***** válasza:

www.simson.hu

Itt regisztrálsz (ingyenes), utána a leírásoknál szinte mindent megtalálsz, kibogarászhatsz, de itt van egy általános összefoglaló:

[link]

2011. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha be lenne ázva, akkor nem csak néha, hanem egyáltalán nem működne.
2011. márc. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az űlés alatt szokott inkább elrágódni,ott is keresgélj.
2011. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 k.krisz03 ***** válasza:
A világítótekercs környékén (lendkerék alatt található) is szétnéznék. Lehet, hogy elengedte a forrasztás (vezeték és tekercselés vagy tekercselés és vasmag között).
2011. márc. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vagy szálszakadásos a tekercs, és néha érintkezik csak.

Ezt ki lehet mérni műszerrel.

2011. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 k.krisz03 ***** válasza:
A 0.8-as huzal nem szakad el olyan könnyen. Előbb enged a forrasztás a fentebb már leírt helyeken.
2011. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ilyet még láttam!! Most azt csinálja hogy: mikor beindítom világit mint az állat elöl hátul! De.... amikor sebességbe teszem rögtön elalszik. Elindulok vele, felváltok 4.-ig és amikor a 4.-et kapcsolom elkezd felváltva villog elöl hátul! :D

ilyet....

2011. márc. 14. 21:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Üresjelződ van? Karbi mellett, a váltóállító csavar felett van.
2011. márc. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!