Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vesznek az emberek új...

Miért vesznek az emberek új Suzukit? (vagy egyéb alsókategóriás új autót)

Figyelt kérdés

Nem éri meg jobban, egy néhány éve használt, sokkal márkásabb autó, alacsonyabb áron?

Nekünk egy 20 éves W124-es Mercedesünk van 250e km-rel, soha nem volt vele probléma. Szerintem minden szempontból jobb bármilyen vadiúj Suzukinál, talán a fogyasztás kivétel, de egy kisebb dízellel ez sem volna magas. Soha le nem cserélném egy Suzukira.


2011. márc. 11. 18:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
54%
utolsó: bocs hogy megvédjük magunkat. hát most szólj hozzá hogy lehetünk ilyen szemetek, hogy mikor leoltanak minket suzukisokat, hogy milyen szarral járunk meg mi is olyan szarok vagyunk még merjük azt mondani, hogy bekaphatjátok és elhúzhattok a büdös francba. hát teljes mértékbe mocskok vagyunk...
2011. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
utolsó: respect!
2011. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Most írjak én is ki egy kérdést, hogy "Miért vesznek az emberek Mercedest, BMW-t, AUDIT, vagy egyéb felső kategóriás autót? Farokhosszabbítónak? Vagy talán ezzel akarnak kitűnni a többi 3 műszakos droidok közül, és megmutatni, hogy nincs pénzem kajára se, de felső kategóriás autóm az van?!"
2011. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt mondom, hogy akinek van rá pénze vegye a felső kategóriás autókat.

De nem kell fikázni a suzukisokat?

Olyan amilyen, de egy "egyszerű" embert elvisz A pontból-ból B-be. Teszi a dolgát azt kész. Akinek csípi a szemét ne nézze, és megvennie se kell.

ennyi

2011. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
jav.: *De miért kell...?
2011. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Miért jobb egy 20 éves öreg merci mint egy új Suzuki? Lehet hogy a Suzukinak nincs olyan erős kasztnija de egy merciben is meg lehet halni.


Én inkább vennék egy 1-2 éves használt suzukit mint egy 20 éves mercit.


Lehet lehurrogni de az azért hozzá teszem hogy egyik tipussal sem rendelkezek.

Én Seatot vettem, most 10 éves. Ezt a márkát is lenézik mert hogy a VW-ből mazsolázta össze a kocsijait de nem érdekel. Az utakon mindenki egyenrangú teljesen mindegy miben ül.

2011. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Az ilyenek ellen mint pl. a kérdező és az öt dicsöitö emberkék ellen csupán annyit tudunk tenni hogy nem válaszolunk. És reménykedünk hogy egyszer ök is normális emberek lesznek.
2011. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#18:53 , avagy második válaszoló


Elárulom neked, hogy a Suzuki a mai napig nem szerelt olyan jó futóművet az autóikba, mint a BMW meg a Mercedes 20 évvel ezelőtt.. Miben is korszerűbb? Magyarázd már el kérlek

2011. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Azért érdemesebb akár egy új Suzukit venni, mert azt nem használták agyon, az nem zsákba macska az igenis egy új autó. Egyébként csak azért venni meg egy használt autót mert Mercedes, Audi, vagy BMW még akkoris ha kiesel belőle, mert egy lekoszhadt, lehurbolt, széthajtott roncs az nagy hűlyeség, nem beszélve arról, hogy egy öreg autóban sokminden tönkre mehet és egyre többet kell rá költeni.
2011. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha most lenne 1-2 milcsim autora ,ami nincs akkor inkább vennék uj Suzukit,mint valami régebbi autot akár pár éves kocsit.Ugyan is új autonál nincs jobb autó még akkor sem ha az csak egy Suzuki.Ebben az árkategoriában simán felveszi a versenyt bármiélyen más tipusú kocsival és nem kell szégyenkeznie mert ez csak egy Suzuki lásd 5 csillágos törésteszt vagy a megbízhatóság.Képzeld el milyen rossz lenne a világ ha mindenkinek nindenben ugyan az tetszene.
2011. márc. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!