Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vesznek az emberek új...

Miért vesznek az emberek új Suzukit? (vagy egyéb alsókategóriás új autót)

Figyelt kérdés

Nem éri meg jobban, egy néhány éve használt, sokkal márkásabb autó, alacsonyabb áron?

Nekünk egy 20 éves W124-es Mercedesünk van 250e km-rel, soha nem volt vele probléma. Szerintem minden szempontból jobb bármilyen vadiúj Suzukinál, talán a fogyasztás kivétel, de egy kisebb dízellel ez sem volna magas. Soha le nem cserélném egy Suzukira.


2011. márc. 11. 18:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%
Elmondjam miért? mert hülyék...
2011. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
nemtom. de inkább vennék egy új suzit mint egy 20éves mercédest az biztos. mennyivel korszerűbb már a suzuki.
2011. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
*mercedest
2011. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
36%
Mert elbasztak valamit az agyukba. Inkább járok egy 1es Golffal mint hogy egy suzukival gyalázzam magam.
2011. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
Azt már ne mond,mert az 1-es golfok már nem autók a maiakhoz képest,az jó volt az ő idejében.
2011. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Megint nem bírsz magaddal kérdező? Lerágott csont.
2011. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én ha vennék autót,akkor már 1-2millka közt olyan Mercédet,vagy Audit,vagy VW-t vennék 10 év alatt,hogy az megszólal és nehogy azt mondja nekem valaki,hogy azokban az autókban nincs nagyobb felszereltség egy akármilyen új Suzukinál!?Tehát azért ad ki a sok buta ember 3-4millkát egy ilyen elfucserált autóra,mert csodát várnak töle,mivel új,meg izlésficamuk is van!Aztán egy év mulva töredékét sem éri az autó ára! Ja meg azért is veszik meg,mert olyan pár ezer forintos lizingekkel verik át az embereket,amit később akár háromszorosára is emelhetnek,csak ezt akkor nem veszik figyelembe a vevők és utána meg veszi el tőlük a bank!
2011. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Megmondjam miért vesznek új suzukit? Azért, hogy az ilyen hülyéknek, mint a kérdező, és egyes válaszolók, tudják ócsárolni őket, és leírni, hogy ők mennyivel okosabbak a 20 éves fostalicskájukkal. Mi közötök hozzá, hogy kinek milyen autója van?! Nekem egy öreg bravám van. Nekem meg olasz autóm van, lehet szidni! Ha erre veritek a miniatűr kis műszereteket hajrá. Igen, volt suzukim is, bunkó suzukis is vagyok. Annyira bírom, hogy a kis hülye 17 éves felteszi az ilyen kérdést, sok bamba hülye meg megy utána, és osztja az észt, hogy milyen jó is a 20-30 éves mercedes... Szánalmasak vagytok.
2011. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
55%
Utolsóval tökéletesen egyetértek.
2011. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én meg az ilyen mostani,meg volt Suzukisokat nem értem hogy mit vannak mindig fellázadva,ha becsmérelik a Suzukit!Nem jó egy autó és kész,sem felszereltségben,sem kinézetben,sem biztonságban,sehogyan!Azért mert némelyik emberke még nem jutott tul az ilyen komolytalan hátizsák autókon és még nem volt szerencséjük próbálni komolyabbat,attól még nem kell elszállni maguktól és szánalmasaknak nevezni azokat,akik nem használnak ilyen gyenge minőségű autókat!
2011. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!