Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia red rose motorom van...

Aprilia red rose motorom van 50ccm am3-as blokk van benne, milyen szimering gyűrűt vegyek bele? Méretre mekkora lehet benne? Vagy hogy szoktak ilyen alkatrészt venni? Mit mondjak az eladónak a boltba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha kiveszed a szimeringet, azon rajta van a mérete.

(három méret, mm-ben... pl.: 20x47x7 ez mondjuk simson főtengelyhez valód,most csak a példa miatt írtam)

Én az ilyesmit csapágyboltban veszem. Ott szokott lenni szimering is, a boltosok meg normál esetben segítőkészek. Ha többféle gyártótól van, mond neki, hogy motorba kell ilyen-olyan helyre, aztán majd ajánl valamit. (ha tudom, hogy csak egy kis por ellen kell védeni, semmi komoly tömítési feladat nincs, akkor simán az olcsóbbat veszem, főtengelyhez, blokkhoz inkább a minőséget keresd)

Motorosboltban is van nagy eséllyel ilyesmi, de ott (nálunk legalábbis) drágább, mint a csapágyboltban. (esetleg csavarboltok, egyéb ilyen holmikat tartó boltban is lehet érdeklődni... nálunk legalábbis van az egyik csavarboltban is.)

Ha előre tudni akarod a méretét, kell hozzá valami szerelési leírás, vagy robbantott ábra alkatrészjegyzékkel.

2011. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, annyival kiegészíteném hogy a legegyszerűbb az ha kiveszed és a boltba megmutatod hogy neked ilyen kell. Én mint motorszerelő a következő márkákat ajánlom: Corteco, Elring, Ajusa, Febi
2011. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítőkész válaszokat!
2011. márc. 9. 07:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!