Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet valaki autós...

Hogy lehet valaki autós oktató? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:

A gépjárművezető szakoktatók képzése megfelelő oktatóintézményekben történik, az oktatás időtartama gépjárműkategóriánként különböző. A képzés során az oktatójelöltek az andragógia és a pedagógia mellett az elméleti és gyakorlati oktatás módszertanát is elsajátítják. A szakterületeket és az óraszámokat a Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztérium kerettantervben rögzíti. A képzés gépjárművezető- oktatói vizsga letételével zárul.

Felvételi követelmények:

alsó korhatár 22 év,

középiskolai érettségi,

büntetlen előélet,

a kizárólag elméleti szakos szakoktatói tanfolyamhoz legalább „B” kategóriás vezetői engedély,

gyakorlati szakos oktatási tanfolyamhoz - az oktatni kívánt járműkategóriának megfelelő - érvényes vezetői engedély, valamint PÁV II. (pályaalkalmassági) minősítés.

2011. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Olga néni ***** válasza:
100%
Jó idegek kellenek hozzá, aranyom! Azért ezt is vedd számításba!
2011. márc. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Huh, én soha nem csinálnám... A saját kocsim halálát végignézni a sok kis p.cs keze alatt... Ellenségemnek sem kívánnám.
2011. márc. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is olyan kis p.cs voltál. Na, mi van meg van 2 éve a jogsi és te vagy a kemény a játszótéren?
2011. márc. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, én is kis p.cs voltam. De 3 éves gyakorlattal mentem az oktatásra, már nem tudtak újat mutatni. És főleg nem tettem kárt a kocsiban, annál többre tartom az autókat.

Amúgy 6 éve van jogsim és azóta már sofőrként is dolgoztam. Úgyhogy keress mást a játszótéren, mert én nem ott vagyok.

2011. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De a ott voltál amikor törvénytelenül autóztál három évig...
2011. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Honnan tudod, hogy törvénytelenül? És ha magánterületen vezettem? Nem okoztam semmi kárt vele.
2011. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, hogy három évig nem magánterületen autóztál :D.
2011. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!