Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első ablak sötétítés. Szólak...

Első ablak sötétítés. Szólak érte a rendőrök?

Figyelt kérdés

Valamit olvastam, hogy nem lehet csak a hátsót jobban sötétíteni. Az elsőt csak nagyon kicsit, ami szinte semmi. Ha úgy sötétítem mint pl itt: [link]

Szólnak érte a rendőrök igazoltatáskor?


2011. febr. 27. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen ott helyben lekapartatják veled vagy feljelentenek szabálysértésért ha csak nincs egy rendőr rokonod/ismerősöd akkor békénhagynak.
2011. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2011. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szólak...
2011. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha van rá műbizonylatod akkor nem!de a műbizonylatot csak akkor kapsz ha hivatalosan teteted fel rendes fóliázókkal ami 40-50be is kerülhet...
2011. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hivatalosan nem lehet elore sotet ablakot csak a leghalványabbat leghalványabbnál nem lehet sotétetteb lehet akár mien bizonylatod ha sotétebbet raksz akkor meg se kapod a bizonylatot
2011. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nemhogy szólnak,megis büntetnek.
2011. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Időszakos műszaki felülvizsgálatra küldhet el,a büntetésre sem jog,sem hatásköre nincs,ezt kizárólag az NKH val együtt

teheti meg.

2011. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem tavaly vették el a forgalmimat az új m0-áson. Gyári plasztik kártyás műbizonylatom van de az első ablakokra és az elsö szélvédöre rakott fólia nem engedélyezett. Az elsö üvegekre sehol nem adnak műbizonylatot! Végeredmény egy közlekedésfelügyeletes müszaki vizsga volt +15ezer szabálysértési birság. De ha nekem nem hiszel hivj fel egy fóliás céget
2011. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az elözö vagyok. A rendör nem küld el sehova !!! Pláne nem vizsgára. Helyszinen bevonja a forgalmit a gépjármű szabálytalan átalakitása miatt. Majd meghatározott idön belül elküldi a helyi okmányirodádba. Ott csak úgy adják vissza hogyha van új KF-es műszaki. +a yard lefolytatja a szabálysértési eljárást. Ami nekem 15be fájt
2011. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor téged keményen +szívattak.Sem jog sem hatásköre nincs rá.
2011. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!