Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan szereljem fel a Gps-em...

Hogyan szereljem fel a Gps-em a robogómra?

Figyelt kérdés

Valamilyen megoldást szeretnék, arra, hogy hogyan oldhatnám ezt meg?

Van tartója is a gps-nek, ami szétszedhető.

Próbáltam a tapadókoronggal felfogatni, de ha fel is tapadt, kb. 1 perc alatt lejött.

Ötletek?


Előre is köszönöm!


2011. febr. 21. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Robogóra GPS? nekem tűnik csak furcsának?

Amúgy barkácsolhatsz neki helyet a kormányon, nem nagy ügy,

vagy ha le se akarod venni onnan akkor 2 oldalas ragasztócsík, de még mindig nem értem minek ha csak nem vagy pizzafutár

2011. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg szállítani fogok vele, amiatt kell...
2011. febr. 21. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a kormányra rámegy, akkor biciklis telótartó, asszem 3400 FT-ért láttam Tesco-ban.
2011. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha látszana a kormányrúd, akkor jó lenne, de idomok vannak mindenhol emiatt nem olyan egyszerű...
2011. febr. 21. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet venni ilyen öntapadós telefontartókat autóra, szerintem azt használhatnád hozzá, ha esetleg nem vagy elég biztos benne akkor átfúrod az idomot és csavarral odarögzíted (arra vigyázz hogy ne ilyen tescos szart vegyél mert az még az autóban se fogja meg rendesen a telefont)
2011. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Találtam most vaterán, egy vízhatlan megoldást, amit kicsit módosítani kell, mondjuk tépőzárasra, vagy a tükörre is felfogatható!
2011. febr. 21. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült a tapadókorongot felrakni a km-órára, nem jött le de azért tartottam tőle.

Nem szoktam használni a robogón a GPS-t mert ahova megyek azt a környéket ismerem, hosszabb útra nem megyek vele de le is merül 2 óra alatt, szivargyújtó meg nincs rajta.

2011. febr. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én gondoltam arra is, az ülés alá raktam egy szivargyújtót :)

Én is először oda próbáltam tapadókoronggal, de hamar leesett...

Néha azért kell, mert hiába lakom a belvárosban, van olyan utca amiről életemben nem hallottam...

2011. febr. 22. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!