Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki használ Keeway/Motowell...

Ki használ Keeway/Motowell robogót?

Figyelt kérdés
Most tényleg csak azok írjanak, akik már tényleg használtak/használnak ilyen robogókat. Ja és légyszi azt is írjátok le, hogy melyik fajta (pl. Keeway F-Act, Motowell Magnet Sport, stb.)
2011. febr. 18. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
én egyébként nem használok de vélemény van róla ..:nagyon nagyon nagyon rossz kinai szar semmi 1 hátig mindent tud de utána folyik az olaj folyik a benzin a kormány kilazul 20 cm holtjáték forditod a kormányt nem fordul a kerék kábelek szétégnek benne ..nem ajánlom ha erre gondoltál ...ja és ha ezt arra irtad: "Most tényleg csak azok írjanak, akik már tényleg használtak/használnak ilyen robogókat" hogy ne hülyeségeket irjanak akkor itt a vélemény de ha tényleg csak ara gondolsz aki jár vele akkor NEMSZOLTAM
2011. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sajnos PRÓBÁLTAM, de ez is elég volt. Inkább használok Simsont, vagy idősebb Japán/Olasz robogót, de az ilyen kínai szarokat bottal se piszkálnám meg mégegyszer
2011. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Oktatómnak van Keeway Matrix-ja de az már jópárszor volt szerelőnél, mert mindíg sz*r rajta vmi. Meg az önindítóval alig indul de volt hogy rugásra is kb a 8adikra talán beindult. 120ért láttam már Yamaha mint-et 4000km-es. Inkább az mint egy mittudomén 300-400ezres új keeway.
2011. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt Keeway Kolibri típusú motorom. Igaz, hogy csak kb 1000km-et mentem vele, de semmisem hibásodott meg rajta. Pedig mentem vele hóban, esőben mindenhol. Az tény hogy nincs olyan minőségin összerakva, mint 1 európai, vagy japán motor, de abszolút használható. Döntsd el kinek hiszel, aki tényleg használt már ilyet, vagy aki csak okoskodni tud.
2011. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

előző: én már a legelején eldöntöttem kinek fogok hinni és hangoztattam is a cím alatti leírásba;)

de mindenkinek köszönöm a választ!

2011. febr. 18. 21:28
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem keeway matrixom volt (2007-es)


Csörgött zörgött rajta minden, a digitális műszerfal tönkrement, az első sárvédő letört, egyszer sikerült esnem is vele, a lámpák széttörtek mert nincs normálisan felfogatva


18.000km-et mentem vele egyszer nem hagyott cserben, és mindig próbáltam vigyázni a motorra.


ennek ellenére én nem ajánlom, ilyen árban sokkal jobb japán/olasz robogókat lehet venni, én is már megbántam hogy megvettem, mert csak az lett szem előtt tartva hogy vadi új legyen, de jól megszívtam


haverom Aprilia SR-ét 110.000-ért vette használtan, 32.000km van benne, eddig egyszer meg kellet fúrni, görgőket kellet cserélni, és egy vízpumpatömítést kellet még cserélni, azon kívül az égvilágon semmi baja nincs.


Másik barátom keeway hurricane-t vett, hát az 7000 km után teljesen megadta magát, és az 5-ik első csomagtartó nyitásnál szó nélkül a kezében maradt a komplett csomagtartó fedél :D


Osztálytársamnak pedig motowellje volt, hát az valami szörnyűség (nem tudom pontosan melyik típus volt) 40-él jobban egyszerűen nem akart menni a jószág, pedig fojtáskivétel, karbantartás meg minden megvolt, de az is 10.000km után megadta magát.


Remélem sikerült lebeszélnem ezekről a kínai vackokról.

2011. febr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kérdező...

ne csak annak higgyél akinek van ilyen motorja...szerintem itt mindenkinek lehet hinni. Mert most valaki mért irna le hülyeséget? egyébként nekem volt oka annak hogy nem vettem meg ...pedig majdnem sikerült ...de halottam ezeket és meggondoltam magam ...nagyon nagy szerencsére..de te tudod...

2011. febr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem Motowell Magnet RS-em van, 2009-es 7000km hibátlanul működik, de karban is van tartva. Sajnos volt vele egy balesetem+1x elcsúsztam, de egy idom se repedt meg, talán pont azért mert szar hajlékony anyagból vannak. :D

De ezt leszámítva csak akkor ajánlom neked ÚJ kínai robogó vásárlását ha hosszabb távra tervezel, mert nagyon alacsony áron tudod majd eladni, használtat meg inkább mellőzném, nem foglalkoznak velük, ezért nagyrészük szar, meg ilyen áron kapsz egy első szériás SR-t vagy F12-t stb.

2011. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Végül is vettél robogót tavaly óta ?? Ha igen milyet ?

Mert én most vagyok nézelődési és vásárlási lázban !

Én CSAK ÚJ Keeway-be gondolkodom , méghozzá a F-ACT 50 CITY (264990 ft-ért) !!!

Én véleményem ha újat veszel , azért jó mert akkor te járatod be , nem fogod az első 1000 2000 km-nél maximálissat menni !!! Szépen bejáratod és hosszú életű lesz !!!

2012. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem vettem végül. :D Úgy voltam vele, hogy most én nem akarom a spórolt pénzemet robogóba feccölni. Inkább hagytam és úgy voltam vele várok másfél évet és akkor már csinálhatom kocsira. Most már csak fél évet kell várnom, és kezdhetem a tanfolyamot, plusz egy Golf 3-ra lesz pénzem. De még a motorok így se hagynak nyugodni. Meglesz a B-s jogsim, rövid időn belül szerzek egy Simsont. :D

Véleményem nem változott a Keeway és Motowell-el kapcsolatban viszont. Több ismerősöm is vásárolt (na jó, a több alatt kettőt értek :D) ilyen márkájú robogót (vagyis az egyikük TX 50 kismotort, másikuk RY6 robit) és semmi panaszuk nincs rá, megy szépen. Én is kipróbáltam nagy betonplaccon mindkettőt és kajak jók. TX 50-et olyan szinten jó vezetni, hogy kb negyed órán át, a kis betonplaccon körözgettem vele. RY6 is nagyon jó, azzal különösebb élményem nem volt, persze kényelmes volt meg ment is, de azzal azért nem mentem még 5 percig se, mert ülni és húzni a gázt, meg néha fékezni, azt meg lehet unni. Tehát még mindig bátran vásárolnék Keeway-t vagy Motowell-t. :)

2012. márc. 11. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!