Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlásakor mire figyelj...

Autó vásárlásakor mire figyeljek oda a 6. és 7. generációs Mitsubishi Lancer modelleknél? 1.3 vagy 1.6?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 05:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 1.6ost vennék.
2011. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért?és melyik generációsat?
2011. febr. 14. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó!
2012. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

mind két generáció elég jó!

de én mindenképp az 1.3-t választanám, kevesebb fogyasztás és érezhetően nem gyengébb (tapasztalat)

ha van választási lehetőséged mindenképp az 1.3-st válaszd!

2012. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lancer? 1.3 1.6? Lancerből csakis EVO! Olyan, mint az Impreza...a mezei 1.5-ös Impreza nem Impreza.


Vegyél egy Toyotát, vagy egy Mazda 6-ot.

2012. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó bizonyára neked nincsen kocsid:) vagy nemvagy tisztába mennyibe kerül egy evo:)
2012. febr. 22. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal van kocsim, hisz itt áll a garázsban, és azzal is tisztában vagyok, hogy mennyibe kerül egy EVO, és azzal is, hogy soha nem fog Evo-t venni, aki mezei Lancert szeretne.

Csak majd ne csodálkozz, ha mondod vkinek, hogy Lancered van, és rögtön felcsillan a szeme, aztán ha kiderül, hogy milyen, akkor sóhajt egy nagyot, hogy "jaaa...az más..."

2012. febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de ha jelenleg erre van pénz akkor nem fogok tudni egy evot venni:) ha majd összegyűlik egy evora akkor majd veszek azt:) de ha mégis tegyük fel hogy kifognék egy evot akkor a jelenlegi diákmelókból nem lehetne fenttartani akkor meg minek?hogy szétbasszam az autót?:)
2012. márc. 1. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!