Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri ez a simson?

Szerintetek megéri ez a simson?

Figyelt kérdés

Heló véletlenül bukkantam rá ere a simsonra és azt szeretném kérdezni hogy szerintetek megvegyem-e?

[link]

Válaszotokat előre is köszönöm


2011. febr. 12. 20:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"S51-nél típusprobléma, hogy melegen nem indul be, csak lehűlés után."


Te jó ég...nyilván akkor az összes S51-es Simson gyárilag szar és szarul működtek az utóbbi 30 évben is mi?...


Amúgy ezek a felújítottak Simsonok ennyi pénzért úgy szoktak működni, hogy 10 ezerből meg van az egész blokkgenerál. Márpedig 10 ezer alatt ha normális csapágyakat rakunk bele (FAG, SKF, INA, KOYO) semmiképpen nem áll meg egy felújítás. Főleg, ha más alkatrészt is cserélni kell. a 6Le meg a leírásban ugyan jól néz ki, de annyira szembeötlő hülyeség, hogy az már fáj... tudom, nehéz ellenállni a kísértésnek, mert jól néz ki, agyon van dicsérve, de ha megveszed, szinte 100%, hogy szívni fogsz vele. 500-1000km után tönkremennek a "kiváló" minőségű HUBER szimeringek (fos!fúj!) aztán követik őket a szintén kiváló minőségű gagyi motorosboltos csapágyak.

Ha rám hallgatsz, keresel egy kevésbé jól kinéző de legalább gyári állapotú Simsont. Egyébként ezért terjedt el, hogy a Simson szar, meg mindig szerelni kell, mert a fiatalok megveszik, hogy "milyen jól néz már ki, tök jó állapotú, ennyi pénzért jó lesz tanulómotornak", aztán szakértelem 0, ráadásul a gagyi utángyártott alkatrészek is sorban szaródnak el, a gyerek meg csak idegeskedik, hogy milyen régi szar, aztán elterjeszti, hogy bizony ő neki már volt dolga Simsonnal, ne vegyen senki, mert nagyon szar és ráadásul öreg is...

2011. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Kb pont így van. A taiwani hulladékból felújított motor valóban hamar szétmegy, meg aki nem ért hozzá az ne patkolja. Nekem 5 évig volt egy S51-es paripám. Tudtam szerezni bontott német alkatrészeket vásárban, börzén, felújítottam belőle, aztán nem kellett hozzá nyúlni. Pedig hajtottam sárban-hóban, terepen is.
2011. febr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!