Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri ez a simson?

Szerintetek megéri ez a simson?

Figyelt kérdés

Heló véletlenül bukkantam rá ere a simsonra és azt szeretném kérdezni hogy szerintetek megvegyem-e?

[link]

Válaszotokat előre is köszönöm


2011. febr. 12. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szép simson szerintem megéri megvenni hisz ez egy felújított én megvenném a helyedbe
2011. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem szeretem a 3 sebességest (a 4-est preferálom), de ahogy hajtom, kiderült, hogy nem nagyon használja az ember a negyediket. :P Szóval szerintem nem rossz vétel, de nem is akkora durranás, mint az eladó elhitetni akarja. Mindenképpen nézd meg előtte. Sajnos sok minden nem derül ki, csak miután haza vitted. S51-nél típusprobléma, hogy melegen nem indul be, csak lehűlés után. Még egy fontos, hogy a tank mennyire retkes belül, ez ugyanis a benzincsap tartalék állásában jelenthet gondot, mert az eltömődött furaton nem tud átfolyni az üzemanyag.
2011. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

én azt is hallotam hogy a 3 sebeséges erőseb mint a négy

egyébként hogyha megveszem ak lesz pénzem mert lehet sikerül eladni a robogomat és akkor nyáron hajtom mint álat és télen meg átesik egy motorgenerálon haverom segít és ballagásomra venném egyébként

2011. febr. 12. 20:41
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem gyanús hogy 55ért hirdeti és fel van újítva, a felújítás jóval többe kerül 55-nél +még a motor amit ér meg még akkor haszna sincs, amúgy jó ha tényleg igazat ír, bár nekem a színe nem tetszik de ez a legkevesebb.
2011. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kössz a tippet haver most beszéltem le a sráccal, holnap megyek érte... ideadja 50-ért (tele tankkal, pótalkatrészekkel)...


Félre a viccet, kinézetre pöpec, nem is drága. Mindenképpen legyen próbakör, nézd meg a kerekek oldalirányú "löttyenését", mennyire könnyen/pontosan kapcsolhatóak a sebességi fokozatok, a fékek mennyire jók, kompresszió mekkora rugáskor, világításokat próbáld ki, és lehetőleg üzem-melegen is próbáld ki! Ha nem szerettél volna tippet mit nézz meg, akkor bocs, hogy zavartam. Én megvenném! Én kevésbé szép, de motorikusan tökéletes állapotút vettem 55-ért. Üdv.

2011. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem vagyok szakértő de szerintem ez csak egy alap fapados s51N, az enduro kipufogót minél előbb ki kéne cserélni az eredetire, mert az enduro-nak a jobb oldali lábtartója hosszabb direkt a kipufogó végett, hogy ne legyen olyan kényelmetlen
2011. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kössz a tippet haver most beszéltem le a sráccal, holnap megyek érte... ideadja 50-ért (tele tankkal, pótalkatrészekkel)...


Ezt mire írtad?

2011. febr. 12. 21:03
 8/12 A kérdező kommentje:
21:01 köszi hogy irtál tippek sokat segíttetél
2011. febr. 12. 21:07
 9/12 anonim válasza:
55-ért nagyon jó vétel. Egyébként a 3 sebességes semmivel sem erősebb. Alföldön jó a 3 sebis, viszont buckásabb vidéken nem árt ha 4 felé van osztva az áttétel. (egyábként az első és utolsó áttétel aránya gyárilag megegyezik a 3-as és 4-es váltókban, csak az egyiknél 1 a másiknál 2 sebesség van közte) Ha megveszed, azért egy 10/13-as villáskulcs, csavarhúzó és gyertyakulcs legyen nálad. (ennyiben kb ki is merül a Simson/Trabant szerelőkészlet)
2011. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a tippet megfogadom
2011. febr. 13. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!