Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda felicia 1.3 vagy Opel...

Skoda felicia 1.3 vagy Opel astra 1.7 D? Ti melyiket vennétek, és miért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 11:16
 1/9 A kérdező kommentje:

300000 FT-ot tudok rászánni az autóvásárlásra,és ezekre gondoltam:

[link]

[link]

2011. febr. 6. 11:20
 2/9 anonim ***** válasza:

Skoda Felicia 1.3 LXI-t hajtok.

Nagyon megbízható autó, most múlt 11 éves.

Ha foglalkozol vele és nem állat módjára hajtod meghálálja, és nem hagy ott az út szélén.

6-7l között eszik.

2011. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
inkább a feliciát
2011. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Általában opel párti vagyok, de most a felícia mellett voksolok én is.
2011. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is szimpatikusabb a felicia egyrészt mert fiatalabb,masrészt mert jobban egybe van,és jókat írnak róla a totalcaron.Szinte annyit fogyaszt mint egy dízel astra,meg egyébként is már egy árban van a benzin,és a gázolaj
2011. febr. 6. 11:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy karbantartott opel sose kop el:D Viszont amit linkeltél elég leharcoltnak tűnik. Ha találsz egy jobb bőrben lévő astrát akkor inkább azt ajánlom. Sok sikert.
2011. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Opel általánosságban nem rossz márka de az az 1.7-es Diesel motor az szerintem a világ szégyene. nagyon gyenge, ahhoz képest nem eszik keveset, ráadásul eléggé viszatérő vendégek a szervízbe. Szerelők is nagyon "szeretik" ugyanis semmihez nemlehet hozzáférni nagyszerű felépítéséből adódóan. Az 1.3-as Felicia véleményem szerint roppant egyszerű bombabiztos szerkezet. Ha valóban nincs rossz állapotban akkor megéri.
2011. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Ilyen korú autóknál elsősorban nem igazán a márka számít hanem az, hogy mennyire szervízelték rendesen és hogyan használták. Ezt ne feledd! És csak szerelővel indulj autót nézni. Esetleg egy 1.4/1.6 benzines astrához mit szólnál?----) www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_f/opel_astra_f_caravan_1.6_si_gl-4477154 www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_f/opel_astra_f_caravan_1.6_si_gl-4485085
2011. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a linket,jól sikerült már le is vették,szerintem eladták. Hát igen 115000 km-el nekem is jó lett volna.... meg hát ennyi pénzért...
2011. febr. 6. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!