Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford mondeo 1.8-as 110 LE...

Ford mondeo 1.8-as 110 LE 2001-es évjáratú autóba szeretnék gáz szettet szereltetni. Milyen gyártmányú és típusú szettet javasoltok? Mi a véleményetek a gázos autókról?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 08:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég gáz olyan autóval közlekedni xD Persze ha nem pesti vagy akkor oké, de az, hogy parkolóházba nem lehet vele beállni, nekem már ez iszonyú hátrány lenne. Meg azért is ostobaság, mert baromira nem tesz jót a motornak, sokkal gyakrabban kell szervizelni az autót. Szóval szerintem baromira nem éri meg. Esetleg akkor, ha baromira sokat vezetsz, de amúgy tényleg nehezen hozza be, mert ott van az ár amennyiért megcsinálják, aztán meg ugye a gyakori szervizelés.. A pozitívum csak annyi, hogy olcsóbban tankolsz, amíg a sok zsidó nem tesz róla, hogy az is drágább legyen.. De mondom, ha ilyen ezer km-eket mész hetente, akkor hosszútávon megéri.
2011. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!