Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit érdemes kérdezni egy...

Mit érdemes kérdezni egy autóról amit kinéztem a neten? Nagyjából minden le van írva, de felhívnám a tulajt.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 09:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
'forgalmi, 'cserélt :D
2011. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 T5- ***** válasza:

Volkswagen, Opel, Audi, esetleg Volvo, Saab.

Mercedes Bmw hátul hajt jellemzően,hölgyeknél ez annyira nem előny.

Úgy tudod kiszűrni, ha meglátod a "Funkciók"-on belül a "Járművek ugyanitt" gombot. Meg sokszor látod is, hogy ott áll a kereskedésben.

Azt pedig nyugodtan leszűkítheted, hogy 1550ccm felett.

Sok sikert.

2011. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

[link]


erről mi a véleményetek?

Sajnos a vw, saab, volvo nem az én pénztárcámnak való :(

2011. febr. 4. 15:02
 14/27 anonim ***** válasza:
De basszus, ez is kereskedés, nézd meg oda is van írva. :'( Amúgy meg 2 millióért simán kapsz Saab-ot, VW-t, Mercit, akármit, nézz körül!
2011. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Jó, jó... de azt leszámítva, hogy kereskedés?! Ha magánember árulná megfelelne?!


Ez sem 2 millió...

Meg lehet hogy kapok, de nem 3-4 éveset :(

Hidd el, nézelődök...

2011. febr. 4. 15:39
 16/27 anonim ***** válasza:
Ha kereskedős, akk tuti van valami baja a kocsinak. Vagy egyszerüen csak többet fizetsz pár százezerrel mert ugye a kereskedőnek is kell haszon. Ezért szokás magánszemélyest nézni. Amúgy ha 3-4 éves kell, akkor megértelek. De ha mondjuk akár csak néhány évvel is hátrébb tennéd a mércét, baromi jó autót kapnál.
2011. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

egy hete a használtautó.hu-t bújom és 100 hirdetésből 99 kereskedő! Találtam egy magánembert, majd délután hív, mert már megnézték és gondolkodnak... Nem egyszerű!

Sokkal idősebbet nem akarok. Olyan vagyok, aki nem nagyon ad el autót. Alattam megöregszik és kivonják a forgalomból. :) Jártam már így 23 éves Wartburggal, 20 és Fiattal...

2011. febr. 4. 16:04
 18/27 A kérdező kommentje:

[link]


és ez?!

2011. febr. 4. 16:13
 19/27 anonim ***** válasza:

Jó ez az Opel, csak ezzel úgy beleolvadnál a szürkeségbe. Ehhez a Saab-hoz mit szólsz? Kicsit sok a km, de legalább őszínte és magánszemélyes. És csak 2005-ös. [link]


Vagy ez? [link]


Esetleg [link]


Vaaaagy [link]

2011. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 T5- ***** válasza:

Dízelt szerintem ne vegyél.

És szerintem ne is ragaszkodja annyira a 4-5 éves autóhoz.

1.5-2 millás kategória belőve, hozzá nézz egy 6-8 éves közép, vagy felsőközép kategóriás NÉMET, vagy SÉVD autót.


Mutattad itt neki a Skodát, de az nem ugyanaz. Hiába VW konszern, hulladék, és még drága is.

Ugyan ez a Seat. Franciát meg felejtsd el, csak szívni fogsz vele.

Ja és ne azt nézd, hogy legyen benne 50.000 km, mert ezek az autók nem 250-300 ezerre vannak tervezve, hanem 500-600 meg még többre.

Szóval itt azt kell meglátnod, hogy nem midegy milyen autót veszel ugyanannyiért.

A kereskedőnek meg ne dőlj be csak azért mert kikozmetikázta. Azok amik ott vannak ebben az árfekvésben, az összes hulladék, bontószökevény, csak ki van sminkelve, meg fel van öltöztetve.

Vegyél valami nagyobb benzinest, és gázosítsd be. Így jársz a legjobban. Mondom 1.6-2 literig

2011. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!